۲۵ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱ شهریور ۱۳۹۵
  • کد خبر :51052
  • بدون دیدگاه

۹ بازیکن این فصل که حسرت به دل منصوریان گذاشتند+عکس

صدر لیست تأثیرگذارترین بازیکنان حاضر در لیگ برتر از سرخابی‌های پایتخت خالی است، ۹ بازیکن از شش تیم توانستند در چهار هفته ابتدایی بیشترین تأثیر را در بین سایر بازیکنان حاضر در لیگ شانزدهم داشته باشند.

علیرضا منصوریان و تیم استقلال در چهار هفته ابتدایی فصل نتایج بسیار ضعیفی را گرفته اند و به نوعی در بحران رفته اند ، حال در این مطلب به بازیکنانی اشاره میکنیم که می توانستند به استثلال بیایند اما بنا بر دلایلی این امر میسر نگیردید و اکنون در تیم های خود در این فصل درخشیده اند.
با بررسی تأثیرگذارترین بازیکنان حاضر در لیگ شانزدهم همراه ما باشید:

اول – ایمان مبعلی(نفت تهران) – ۵ امتیاز

هافبک جنوبی نفتی‌ها در اولین بازی‌های این تیم در لیگ شانزدهم عملکرد خیره‌کننده داشته است، ایمان مبعلی که در تمام بازی‌های تیمش به‌عنوان بازیکن اصلی به میدان آمده است در ۴ بازی گذشته توانسته ۳ بار گل زنی و ۲ بار نیز برای بازیکنان نفت گل‌سازی کند. دو گل از سه گلی ایمان برای تیمش به ثمر رسانده است از زیباترین گل‌های به ثمر رسیده در لیگ شانزدهم است. او در دیدار برای تیم‌های پدیده و استقلال خوزستان ۳ بار گل زنی کرد و در بازی برابر همین دو تیم نیز ۲ بار با پاس‌های خود هم‌تیمی‌هایش را در معرض گل زنی قرارداد.

9 بازیکن این فصل که حسرت به دل منصوریان گذاشتند+عکس

دوم – رحیم زهیوی(استقلال خوزستان) – ۴ امتیاز

مهاجم تیم استقلال خوزستان پس‌ازآنکه با بازی‌های مؤثر خود، توقع هواداران خوزستانی را از خود بالا برد در چهار بازی ابتدایی فصل خود را به‌عنوان یکی از مؤثرترین بازیکنان این تیم و لیگ معرفی کرد، زهیوی تاکنون ۳ بار توانسته برای قهرمان‌ها گل زنی کند و به‌عنوان یکی از سه آقای گل فعلی لیگ شناخته شود، زهیوی علاوه بر گل‌هایش به تیم‌های تراکتورسازی و سپاهان، در دیدار برابر نفت تهران نیز یک پاس گل زیبا برای عاشوری مهیا کرد تا ۴ امتیازی شود.

9 بازیکن این فصل که حسرت به دل منصوریان گذاشتند+عکس

سوم – فرید بهزادی کریمی(سپاهان) – ۴ امتیاز

مهاجم سپاهانی‌ها پس از تیم‌های تراکتورسازی و صبا، این روزها با پوشیدن پیراهن سپاهانی‌ها می‌درخشد، او تاکنون ۲ بار توانسته برای تیمش گل زنی کند و علاوه بر آن ۱ پاس گل و ۱ پنالتی منجر به گل نیز از خود به‌جا بگذارد. کریمی در بازی برابر نفت تهران و استقلال خوزستان گل‌های خود را به ثمر رساند و در همین دو بازی نیز پنالتی و پاس گل خود را به وجود آورد.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01122836.jpg

چهارم – حسن بیت سعید(استقلال خوزستان) – ۳ امتیاز

مهاجم دیگر آبی‌های خوزستان نیز همانند زوج خود تاکنون توانسته عملکرد خوبی از خود به‌جا بگذارد، وی ۳ بار توانسته گل زنی کند و به‌عنوان یکی از سه گلزن اصلی لیگ شناخته شود، او دو بار دروازه استقلال تهران و یک بار نیز دروازه نفتی‌ها را بازکرده است.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01130917.jpg

پنجم – مهدی ترابی(سایپا) – ۳ امتیاز

هافبک سایپایی‌ها نیز به دنبال ادامه بازی‌های خوب خود در لیگ پانزدهم است، ترابی که یکی از ملی پوشان پرامید برای حضور در جام جهانی محسوب می‌شود به‌عنوان یکی از بازیکنان ثابت نارنجی پوشان پا به بازی‌های این تیم می‌گذارد، او تاکنون ۲ بار در بازی برابر تیم‌های سیاه‌جامگان و ذوب‌آهن گل زنی و در دیدار برابر پدیده نیز گل‌سازی کرده است.

9 بازیکن این فصل که حسرت به دل منصوریان گذاشتند+عکس

ششم – محمد قاضی(نفت تهران) – ۳ امتیاز

مهاجم سابق سرخابی‌های پایتخت نیز تاکنون برای نفتی‌ها عملکرد مثبتی داشته است، قاضی در بازی برابر استقلال تنها پاس گل تیمش را مهیا کرد و در دو دیدار برای پدیده و استقلال خوزستان اقدام به گل زنی کرده است تا سه امتیازی شود.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01132326.jpg

هفتم – محمد ایرانپوریان(تراکتورسازی) – ۳ امتیاز

مدافع راست تراکتوری‌ها که در ادامه سال‌های اخیر بازهم با پیراهن تراکتورسازی به میدان می‌رود به‌سرعت توانست خود را به‌عنوان یکی از بازیکنان مؤثر این تیم معرفی کند، او در دربی حساس تبریز ۲ دروازه ماشین‌سازی را باز کرد و در برابر پیکان نیز با پاس گل دقیق خود، یکی از گل‌های تیمش را به ارمغان آورد.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01091426.jpg

هشتم – ایوب کلانتری(سیاه جامگان) – ۳ امتیاز

هافبک سیاه‌جامگان پس از پیوستن به این تیم، عملکرد ویژه‌ای داشته است، او یک بار برای فرهاد کاظمی و تیمش گل زنی کرده و دو بار نیز پاس گل به‌جا گذاشته و یکی از چهار گل ساز اول لیگ برتر نام‌گرفته است.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01130597.jpg

نهم – کرار جاسم(تراکتورسازی) – ۳ امتیاز

هافبک تکنیکی و عراقی تبریزی‌ها پس از حضور مجدد در این تیم بازهم راه اوج‌گیری را در پیش‌گرفته است، کرار که یکی از بازیکنان اصلی ترکیب امیر قلعه‌نویی محسوب می‌شود یک در بازی برابر پیکان گل زنی کرد و در دو دیدار برابر تیم‌های استقلال خوزستان و ماشین‌سازی نیز برای تیمش گل‌سازی کرده است.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01133870.jpg

توضیح اول: این مطلب تنها بر اساس عملکرد به ثبت رسیده بازیکنان به نگارش درآمده است و بازیکنانی که بتوانند تأثیر مستقیم در بازی داشته باشند در آن ورود پیدا می‌کنند و به همین دلیل بازیکنان تهاجمی در این لیست بیشتر به چشم می‌آیند.

توضیح دوم: بابت هر گل و هر پاس گل به بازیکنان یک امتیاز تعلق می‌گیرد. در صورت کسب پنالتی، بازیکنی که این ضربه را به‌دست آورده است در گل شدن توپ یک امتیاز (به‌مانند پاس گل) و در صورت از دست رفتن آن نیم امتیاز مثبت به‌دست می‌آورد.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01134321.jpg

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01134322.jpg

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها