۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۳ تیر ۱۳۹۵
  • کد خبر :48615
  • بدون دیدگاه

۵ کشته در تصادف ال۹۰ کامیون در جاده قاین+عکس

تصادف شدید درکیلومتر۱۴محورقاین-بیرجند ۵کشته بر جای گذاشت.

تصادف شدید ال ۹۰ با کامیون درکیلومتر۱۴ جاده قاین -بیرجند ۵کشته بر جای گذاشت.

این حادثه ساعت ۳:۵۸بامداد روزسه شنبه براثر برخورد یک دستگاه خودروی ال۹۰بایک دستگاه کامیون درکیلومتر۱۴محورقاین-بیرجندرخ داد.
مهندس رخشانی همکار واحد فرستنده رادیویی مرکز سیستان و بلوچستان به اتفاق ۴نفرازاعضای خانواده اش در دم جان باختند ویک سرنشین دیگر خودروی ال۹۰نیزبراثرشدت جراحات وارده دربیمارستان شهرقاین فوت کرد.

 کشته در تصادف ال۹۰  کامیون در جاده قاین


در همین زمینه بخوانید :

تصادف در جاده گنجنامه همدان ۶ مصدوم برجای گذاشت

همدان – مدیرعامل سازمان آتش نشانی همدان گفت: براثر برخورد دو دستگاه سواری ال ۹۰ و پژو ۴۰۵ در جاده گنجنامه ۶ نفر مصدوم شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا بیاناتی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مسیر گنجنامه به همدان از نقاط حادثه خیز محدوده شهر همدان است، گفت: جاده گنجنامه به دلیل موقعیت خاص، پرتردد بودن به ویژه در ایام تعطیل و سرعت بالای خودروها در مسیر برگشت در سالهای اخیر بستر حوادث مرگباری بوده است.

بیاناتی با بیان اینکه با توجه به افزایش تردد در این مسیر به دلیل حضور گردشگران در فصل تابستان و بالا رفتن احتمال وقوع سوانح رانندگی باید برای رفع مشکل این محور چاره اندیشی کرد، گفت:  ساعت ۱۴ و ۱۰ دقیقه روز دوشنبه ۲۱ تیرماه در پی تماس شهروندان وقوع تصادف بین دو دستگاه خودروی سواری به سامانه ۱۲۵گزارش شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی همدان گفت: با دریافت این خبر یک اکیپ عملیاتی با ۳ آتش‌نشان از ایستگاه شماره ۱۹ به نشانی اعلام شده در جاده گنجنامه اعزام شده و مشاهده شد که خودرو سواری ال ۹۰ که از گنجنامه به سمت پایین در حرکت بوده وارد لاین مخالف شده و به صورت رخ به رخ با یک دستگاه سواری ۴۰۵ برخورد کرده است.

وی با بیان اینکه آتش نشانان که در کمتر از ۵ دقیقه به محل حادثه رسیده بودند پس از قطع برق هر دو خودرو و ایمن‌سازی محل با کمک عوامل اورژانس ۶ مصدوم حادثه را از داخل خودروهای حادثه دیده خارج و به عوامل اورژانس تحویل دادند، گفت: در حالی که آتش‌نشانان و سایر عوامل مشغول امدادرسانی به مصدومان حادثه بودند یک دستگاه سواری تیبا نیز که با سرعت از گنجنامه به سمت پایین در حرکت بود از مسیر منحرف و پس از خروج از جاده با شدت به یکی از درختان حاشیه پیاده رو برخورد کرده است.

بیاناتی همچنین از برخورد دو دستگاه خودروی سواری پراید در جاده ملایر – همدان و برجای ماندن ۳ مصدوم سخن گفت و افزود: با دریافت گزارش به سامانه ۱۲۵، اکیپ عملیاتی ایستگاه شماره ۱۶ با سه نفر آتش‌نشان به نشانی اعلام شده در جاده روستای آب‌هندو اعزام شدند.

وی گفت: آتش‌نشانان پس از حضور در محل حادثه ضمن ایمن‌سازی صحنه برای پیشگیری از آتش‌سوزی احتمالی نسبت به خارج کردن ۳ مصدوم سانحه و تحویل آنها به پرسنل اورژانس اقدام کردند.

http://media.mehrnews.com/d/2016/07/09/4/2134676.jpg?ts=1468326502805

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها