۲ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۹ آبان ۱۳۹۵
  • کد خبر :56194
  • بدون دیدگاه

۵ کشته در تصادف سمند، پراید و تریلی در جاده نهاوند+تصاویر

روز پنجشنبه برخورد سه دستگاه خودرو سمند، پراید و تریلر در ۲۵ کیلومتری جاده نهاوند به فیروزان پنج نفر کشته و سه نفر مصدوم بر جای گذاشت.

در تصادف شدید ۳ خودرو در جاده نهاوند در استان همدان ۵ نفر کشته شدند.

مسئول مدیریت اورژانس نهاوند در مصاحبه با خبرنگار عصر ایران گفت: برخورد سه دستگاه خودرو سمند، پراید و تریلر در ۲۵ کیلومتری جاده نهاوند به فیروزان پنج نفر کشته و سه نفر مصدوم بر جای گذاشت.

احمد کیانی ادامه داد: خبر این سانحه رانندگی مرگبار ساعت ۱۳:۱۵ امروز پنجشنبه به مرکز اورژانس ۱۱۵نهاوند اطلاع داده شد و طی آن دو دستگاه آمبولانس از پایگاه های نهاوند وفیروزان به محل حادثه اعزام شدند.

وی اظهارکرد: در این حادثه ۵ نفر از سرنشینان سمند در آتش سوختند و سه مصدوم حادثه پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان آیت الله علیمرادیان نهاوند منتقل شدند.

5 کشته در تصادف سمند، پراید و تریلی در جاده نهاوند

5 کشته در تصادف سمند، پراید و تریلی در جاده نهاوند

5 کشته در تصادف سمند، پراید و تریلی در جاده نهاوند


در همین زمینه بخوانید :

واژگونی خودرو در جاده هندیجان به ماهشهر با یک کشته و ۲ زخمی

حاتم زاده مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان گفت: این حادثه در کیلومتر ۵ محور هندیجان – ماهشهر رخ داد و بلافاصله اورژانس ۱۱۵ در محل حاضر شد.

ناصر حاتم زاده افزود: یک مرد ۳۶ ساله از سرنشینان خودرو که از استادان و اعضای هیات علمی دانشگاه جندی شاپور اهواز بود، در این حادثه جان خود را از دست داد و همسر و فرزند وی نیز زخمی شدند.

وی گفت: مصدومان این حادثه بلافاصله به مراکز درمانی منتقل شدند.جاده هندیجان به ماهشهر به طول ۷۵ کیلومتر از مسیر های حادثه خیز خوزستان است و به دلیل ترافیک بالا و داشتن نقاط حادثه خیز، تصادفات فراوانی در این مسیر به وقوع می پیوندد.

هفته گذشته نیز وقوع یک تصادف در این محور منجر به کشته و زخمی شدن چهار شهروند شد.

شهرستان هندیجان با ۴۵ هزار نفر جمعیت در جنوب استان خوزستان قرار دارد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها