۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
  • کد خبر :11120
  • بدون دیدگاه

روزگار چوبلگی امیر قلعه نویی/آسیا پر!

۴ گل و پایان تلخ برای تیمی که قرار بود قهرمان شود

تیم استقلال با شکست تحقر آمیز ۴ بر صفر مقابل تراکتور سازی تبریز عملا به سهمیه آسیا خداحافظی کرد ، حال دربی تنها امید استقلال برای التیام بخشیدن به زخم…

تیم استقلال با شکست تحقر آمیز ۴ بر صفر مقابل تراکتور سازی تبریز عملا به سهمیه آسیا خداحافظی کرد ، حال دربی تنها امید استقلال برای التیام بخشیدن به زخم هوادارانش می باشد.

به گزارش تالارخبر به نقل از خبرآنلاین ؛ استقلال در هفته ماقبل پایانی لیگ برتر پیش چشم ۳۵ هزار هوادار حاضر در آزادی ۴ گل از تراکتورسازی هم خورد تا فصل کابوس وار قلعه نویی به تلخ ترین شکل ممکن تمام شود. شاگردان قلعه نویی که قرار بود این بار و این فصل ۴ هفته زودتر قهرمان شوند ، ۴ گل از تراکتورسازی خوردند تا نماد ۴ شان برای شان یک کابوس باشد. این شاید سنگین ترین شکست تاریخ قلعه نویی با استقلال در تهران بود.

شادی گل به سبک آندو

سامان نریمان جهان بازیکن تراکتورسازی در دقیقه ۶ بازی با استقلال دروازه تیم تهرانی را باز کرد. او بعد از گلی که زد به سبک آندرانیک تیموریان شادی کرد. نریمان جهان در حالی این مدل از شادی را برای گل خود انتخاب کرد که پیش از این تیموریان برای اینکه به امیر قلعه نویی کنایه بزند، این گونه شادی کرده بود. حالا نریمان جهان در ورزشگاه آزادی و مقابل چشمان هزاران هوادار استقلال دوباره به سبک تیموریان به قلعه نویی کنایه زد.

دکتر جکیل و مستر هاید!

در دقیقه ۳۰ بازی استقلال و تراکتورسازی ، استقلالی ها صاحب یک ضربه کاشته شدند . کاشته ای که هاشم بیک زاده به یکباره به سمت دروازه لک فرستاد و توپ جلوی پای لک زمین خورد و به صورتش گرفت. توپ برگشتی را امید ابراهیمی خیلی ساده گل کرد تا استقلالی ها بازی را مساوی کنند. این چندمین بار در فصل بود که اشتباهات حامد لک کار دست تراکتورسازی می داد. او در بازی رفت تیمش با فولاد در اهواز ، بازی های آسیایی و حالا بازی با استقلال با گل های بدی که خورد کار دست تیمش داد. عادل فردوسی پور بعد از این اشتباه درباره لک گفت:« او مثل دکتر جکیل و مستر هاید است! یک روزهایی گل هایی می خورد که کسی باورش نمی شود.

عجب داغی به دل ادینهو گذاشتی آقای فروزان

محسن فروزان دروازه بان استقلال که قبل از بازی ادعا کرده بود داغ گل را به دل ادینهوی برزیلی می گذارد ، حتی نتوانست یک نیمه دروازه اش را برابر این بازیکن بسته نگه دارد. در دقیقه ۴۵ نیمه اول بود که نریمان جهان از بین دو دفاع استقلال توپ را برای ادینهو فرستاد و این بازیکن به سادگی با یک ضربه زمینی توپ را به قعر دروازه فروزان چسباند تا دور ورزشگاه بچرخد و شادی گل نوزدهمش را بگیرد. با گل او تراکتورسازی تا پایان بازی نیمه اول ، بار دیگر صدرنشین شده بود.جالب اینجا بود که گل اول تراکتورسازی را ادینهو پاس داد و نریمان جهان زد و گل دوم دقیقا برعکس این اتفاق بود. این بار نریمان جهان ساخت و ادینهو گل زد.

دردسری که گلزن تراکتورسازی ساخت

سامان نریمان جهان در دقیقه ۵۷ بازی با گلی که به استقلال زد هم کار استقلال را تقریبا در لیگ تمام کرد و خیال قلعه نویی را راحت کرد که خبری از سهمیه آسیایی نیست و هم شوک بزرگی به تلویزیون وارد کرد. او بعد از گلی که زد ، پیراهنش را از تنش در آورد و روی زمین پرت کرد. یک لحظه تلویزیون این صحنه را پخش کرد اما بعد از این با به نمایش گذاشتن خوشحالی تماشاگران برای دقایقی طولانی سعی کردند وقفه ای ایجاد کنند که نریمان جهان لباسش را بپوشد. پیشتر در دربی رفت هم امید عالیشاه با گلی که به استقلال زد ، این مشکل را ایجاد کرد.نریمان جهان گل دومش در این بازی را با ضربه سر و انداختن لایی به فروزان به ثمر رساند.

هت تریک سامان

سامان نریمان جهان انگار تصمیم گرفته بود کاری کند تا تیر خلاصی باشد به پیکر تیم قلعه نویی . او در دقیقه ۸۰ بازی دو دفاع را جا گذاشت و با شوتی زیبا دروازه فروزان را باز کرد . این گل قلعه نویی را به سبک شعار معروف استقلالی ها در دوران مظلومی چوبله کرد. این کابوسی بود برای تیمی که قلعه نویی می گفت ۴ هفته زودتر قهرمان می شود.

4 گل و پایان تلخ برای تیمی که قرار بود قهرمان شود

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها