۲۸ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۴ تیر ۱۳۹۵
  • کد خبر :48157
  • بدون دیدگاه

چهار عکس تبلیغاتی بهنوش بختیاری در تیرماه ۹۵

عکسهای تبلیغاتی بهنوش بختیاری برای برند کیف و کفش پاندورا در تیرماه امسال

عکسهای تبلیغاتی بهنوش بختیاری برای برند کیف و کفش پاندورا در تیرماه امسال

عکس تبلیغاتی بهنوش بختیاری

عکس تبلیغاتی بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری

Behnosh Bakhtiari

 

استایل تابستانی بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری بازیگر عجیبی است؛ نه نقشهای خیره کنندهای در سینما و تلویزیون داشته و نه موفقیتی جهانی در حوزههای دیگر فعالیتش کسب کرده است. با این حال او را باید یکی از موفقترین چهرههای اینستاگرام به حساب آورد چرا که یکی از پرطرفدارتین صفحههای فارسی در این شبکه مجازی را او مدیریت میکند.

همانطور که می‌دانید بسیاری از چهره‌های سرشناس بهخصوص بازیگران، شغل دومی برای خود دارند و علاوه بر فعالیتی که در عرصه بازیگری دارند در کسب و کار  هم حرفهای فعالیت‌ میکنند. برخی از آنها در کار بیزینس و تجارت هستند، برخی هم مثل پردیس افکاری با اعتراض به رویآوردن شغل دوم بازیگران و اینکه خود نمی‌توانند در تجارت کاری بکنند به شبکه جم می‌پیوندند!

محبوبیت بختیاری باعث شده تا او اغلب، بهترین گزینه برای تبلیغ برندهای مختلف باشد؛ او از آن دست بازیگران دو شغله یا بهتر است بگوییم چند شغله است که همه فعالیتهایش مورد توجه قرار میگیرد؛ در حال حاضر او یکی از شرکای اصلی شرکتی است که تولیدکننده کیف و کفش چرم محسوب میشود، سردبیر یک مجله است و … . در تازهترین عکسهایی که از بهنوش بختیاری منتشر شده، او را باز هم به عنوان مدل عکسهای کیف و کفش برندی میبینیم که در مدیریت آن سهیم است. این عکسها مربوط به مجموعهای تابستانی از کیف و کفش است.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها