۲۵ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۴ بهمن ۱۳۹۳
  • کد خبر :7343
  • بدون دیدگاه

نجات 30 شهروند از میان شعله های آتش

۳۰ تن از ساکنان یک ساختمان از آتش نجات یافتند

آتش سوزی دو دستگاه خودرو در تهران حادثه آفرید. سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران، از آتش‌سوزی دو دستگاه خودرو در پارکینگ یک ساختمان مسکونی و نجات ۳۰ تن از…

آتش سوزی دو دستگاه خودرو در تهران حادثه آفرید.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران، از آتش‌سوزی دو دستگاه خودرو در پارکینگ یک ساختمان مسکونی و نجات ۳۰ تن از ساکنان خبر داد.


سید جلال ملکی در تشریح جزییات این حادثه گفت: ساعت ۳:۲۹ دقیقه بامداد دوشنبه ستاد فرماندهی آتش نشانی در پی تماس شهروندان منطقه تهرانپارس با سامانه ۱۲۵ از آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی مطلع شدند و بلافاصله ۴ ایستگاه آتش نشانی به همراه نردبان هیدرولیکی، خودور تنفسی و تشک نجات عازم محل حادثه در منطقه تهرانپارس خیابان عادل کردند.

وی ادامه داد: در طبقه منهای ۱ ، یک باب ساختمان ۴ طبقه مسکونی دو دستگاه خودرو پرشیا و پراید طعمه حریق و کاملا شعله ور بودند و دود غلیظی نیز طبقات بالایی را فرا گرفته و ساکنان نیز در ساختمان محبوس شده بودند.

ملکی افزود: آتش نشانان پس از رسیدن بلافاصله به دو گروه تقسیم شدند گروهی ۳۰ تن از افراد محبوس شده را به پشت بام و بالکن ها هدایت کردند و با کمک نردبان هیدورلیکی از ساختمان خارج و ۱۰ تن از آنها را که دچار دود گرفتگی شده بودند تحویل عوامل اورژانس دادند و همچنین دو خانم میانسال نیز دچار سوختگی بودند که به مراکز درمانی اعزام شدند.

وی در ادامه افزود: گروه دیگر آتش نشانان آتش را مهار کردند و پس از تخلیه دود و ایمن سازی محل عملیات را در ساعت ۴:۵۶ دقیقه به پایان بردند.

علت وقوع این حادثه توسط کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها