۲۸ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲ شهریور ۱۳۹۵
  • کد خبر :51202
  • بدون دیدگاه

۳ کشته در سقوط مرگبار پراید در کانال آب در اصفهان +تصاویر

سقوط یک دستگاه خودرو پراید در کانال آب در شرق اصفهان، به مرگ سه تن از اعضای یک خانواده منجرشد.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی اصفهان: شب گذشته براثر سقوط یک خودرو پراید در کانال آب در روستای «گلستانه براآن» ۳ نفر غرق شده و ۲ نفر نیز مصدوم شدند.

به گزارش “تالار خبر” ،به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان، ساعت ۲۳ و ۳۸ دقیقه شب گذشته در تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵، سقوط یک دستگاه خودروی پراید دارای پنج سرنشین در کانال آب اعلام شد که نیروهای عملیاتی به محل حادثه اعزام شدند.

در لحظات اولیه سقوط خودرو، به علت شکسته شدن شیشه عقب، دختر ۱۷ ساله و پسر ۷ ساله خانواده توانسته بودند از خودرو خارج شوند اما سه نفر از اعضای خانواده به علت شدت ضربه برخورد، در محل حادثه جان باخته بودند.

آتش نشانان پس از رسیدن به محل، اجساد را از داخل خودرو خارج و خودرو را به وسیله جرثقیل از داخل رودخانه بیرون آوردند.

عملیات امداد و نجات این حادثه سه ساعت به طول انجامید.

3 کشته در سقوط مرگبار پراید در کانال آب در اصفهان+تصاویر

3 کشته در سقوط مرگبار پراید در کانال آب در اصفهان+تصاویر

3 کشته در سقوط مرگبار پراید در کانال آب در اصفهان+تصاویر


در همین زمینه بخوانید :

۴ کشته و مصدوم بر اثر برخورد تریلی وپیکان در اصفهان

،بعدازظهر دیروز (۱ شهریور) براثر برخورد یک تریلی ولوو با سواری پیکان در جاده کمربندی تودشک تلفات جانی و مالی را از سرنشین‌های این خودروها گرفت.

غفور راستین در این خصوص اظهار کرد: این سانحه در ساعت ۱۵:۵۵ بعدازظهر دیروز براثر برخورد تریلی ولو با سواری پیکان در مسیر کمربندی تو دشک نائین اتفاق افتاد.

وی در ادامه با اشاره ارسال یک واحد اورژانس هوایی برای رسیدگی به وضعیت مصدومان حادثه گفت: در این تصادف ۲ نفر از سرنشین‌های سواری پیکان که یک خانم ۳۰ ساله و خانم ۶۰ ساله‌ای بودند مصدوم شدند.

مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان ضمن اشاره فوت دو نفر دیگر از مصدومان این حادثه تصریح کرد: براثر شدت حادثه در برخورد پیکان و تریلی یک دختر ۴ ساله و یک مرد ۶۰ ساله که از سرنشین‌های خودرو پیکان بودند جان باختند.

راستین درباره وضعیت دو مصدوم حادثه نیز خاطرنشان کرد: ۲ خانمی که در این سانحه مصدوم شده بودند پس از انجام اقدامات اولیه توسط تکنسین‌های اورژانس، به بیمارستان الزهرا اصفهان انتقال یافتند.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها