۴ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۱ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :53728
  • بدون دیدگاه

۳ کشته در تصادف مرگبار پراید با کامیون در گیلانغرب+تصاویر

در پی تصادف یکدستگاه خودرو پراید با کامیون ده تن در ورودی شهر سرمست ۳ کشته برجای گذاشت

رییس اورژانس و مرکز فوریت‌های پزشکی شهرستان گیلانغرب گفت: در پی تصادف یکدستگاه خودرو پراید با کامیون ده تن در ورودی شهر سرمست ۳ کشته  برجای گذاشت.

به گزارش نوای گیلانغرب، مسول شیفت وقت اورژانش شهری گیلانغرب گفت:  درپی تماس با اورژاس ۱۱۵ شهرستان گیلانغرب مبنی بر وقوع یک سانحه تصادف در شهرسرمست گواور بلافاصله نیروی های اورژانس به محل وقوع حادثه اعزام شدند که متاسفانه  قبل از رسیدن نیروهای اورژانس ۳ نفر سرنشین پراید در دم جان داده بود.

فرزادارادتی  گفت فوت شدگان توسط اورژانس  به بیمارستان امام خمینی اسلام آباد انتقال داده شد.

این حادثه در ورودی شهرسرمست ،اتفاق افتاد،و علت این حادثه از سوی کارشناسان راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است.

تصادف مرگبار پراید با کامیون در گیلانغرب

تصادف مرگبار پراید با کامیون در گیلانغرب


در همین زمینه بخوانید :

برخورد مرگبار مزدا دو کابین و موتور سیکلت

باشگاه خبرنگاران جوان ، مهدی غلام نیا روشن مدیر روابط عمومی اورژانس بابل با اعلام این خبر اظهار داشت : شامگاه گذشته و در ساعت ۱۹:۳۱ گزارش مردمی با اورژانس ۱۱۵ بابل مبنی بر تصادف موتور سیکلت با مزدا دو کابین در  جاده بابل به بهنمیر روبروی تالار سیمرغ اعلام شد.

وی افزود : پس از دریافت این گزارش بلافاصله مرکز فرماندهی اورژانس ۱۱۵ بابل تکنسین های پایگاه  بیشه سر و امیرکلا  را به محل حادثه اعزام کرد.

روشن گفت : در این حادثه  مرد ۶۷ ساله به علت شدت صدمات و خونریزی در دم جان باخت و تلاش تکنسین های اوراژنس برای احیا نیز ثمری نداشت .

وی بیان داشت : در این حادثه مرد ۳۵ ساله  و کودک  ۲/۵ ساله دچار ملتی تروما  سر شدند که تکنسین های اورژانس ۱۱۵ پس از اقدامات پزشکی مصدومین حادثه را به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل کردند.

روشن تصریح کرد : حال مصدومین وخیم گزارش شده است .

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها