۲۶ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۲ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :53835
  • بدون دیدگاه

۳ کشته در حادثه مرگبار در کارخانه سیمان بهبهان+تصاویر

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی بهبهان از کشته و زخمی شدن ۵ نفر براثر ریزش آوار در کارخانه سیمان شهرستان بهبهان خبرداد.

رئیس اورژانس کشور با اشاره به کشته شدن ۳ کارگر براثر ریزش آوار در کارخانه سیمان شهرستان بهبهان گفت: باز شدن داربست فلزی در کارخانه دلیل این حادثه گزارش شده است.

خبرگزاری فارس: پیرحسین کولیوند با اشاره به حادثه ریزش  آوار در کارخانه سیمان شهرستان بهبهان گفت: در اثر این حادثه ۳ کارگر جان خود را از دست داده و دو نفر مصدوم شدند.

وی افزود: صبح امروز  پس از تماس با اورژانس ۱۱۵ بهبهان  بلافاصله آمبولانس اورژانس به محل حادثه اعزام شد و اقدامات اولیه را برروی مصدوم انجام دادند.

رئیس اورژانس کشور بیان داشت: دلیل ریزش این آوار باز شدن داربست فلزی در کارخانه بود و به خاطر سقوط قالب های بتنی ۳ نفر دردم جان باختند و دونفر دیگر مصدوم شدند.

به گفته کولیوند حادثه دیدگان به بیمارستان شهید زاده بهبهان این شهرستان انتقال داده شد.

3 کشته در حادثه مرگبار در کارخانه سیمان بهبهان

http://talarekhabar.com/wp-content/uploads/2016/10/421494_639.jpg


در همین زمینه بخوانید :

فوت ۲ کارگر ساختمانی در گچساران

رئیس اداره کار ، تعاون و امور اجتماعی گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد از فوت ۲ کارگر ساختمانی این شهرستان در سالجاری خبرداد.

بیژن مهدی پور در گفت و گو  با ایلنا در گچساران گفت: متاسفانه بدنبال سوانح حادثه کار، ۲ کارگر ساختمانی در گچساران در سالجاری جان خود را از دست دادند.

وی تعداد حوادث اتفاق افتاده سالجاری برای کارگران ساختمانی گچساران را ۲۰ حادثه عنوان کرد و اظهار امیدواری نمود دیگر شاهد تلف شدن جان کارگری نباشد.

رئیس اداره کار ، تعاون و امور اجتماعی گچساران افزود: کارگران فوت شده ساختمانی یک کارگر در بافت فرسوده دوگنبدان و یک کارگر در حوزه نفت بوده است.

مهدی پور گفت: بیشتر کارگرانی که گزارش حادثه آنها به اداره ارجاع نمی شود در محل حادثه توسط پیمانکار مربوطه در دریافت غرامت و دادن رضایت اقدامات لازم را انجام داده اند و بسته به نوع بیمه و کیفیت مستندات وقوع حادثه دریافت غرامت می کند.

وی در ادامه تاکید کرد که به کار گیری اتباع بیگانه در گچساران ممنوع است و طبق ماده ۱۲۰ قانون اداره کار تنها بیگانگانی که مجوز کار و اقامت دارند شامل جذب مشاغل می شوند.

مهدی پورافزود: در صورت مشاهده یا گزارش با کارفرمای مربوطه بار اول جریمه قانونی و نقدی و در مراحل بعدی به مراجع قضائی ارجاع و پیگرد قانونی خواهد شد.

رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی گچساران از شروع به کار انجمن صنفی کارگران ساختمانی این  شهرستان هم خبرداد و اظهارداشت: در پی رسیدگی به امور کارگران ساختمانی انجمن فوق با انتخاب اعضاء فعالیت صنفی خود را آغاز کرده است .

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها