۲۶ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲ شهریور ۱۳۹۵
  • کد خبر :51223
  • بدون دیدگاه

۳ کشته در تصادف مرگبار ام و ام با لکسوس در قشم+تصاویر

فرمانده انتظامی شهرستان قشم از تصادف خودروی لکسوس با خودروی ام وی ام که منجر به کشته شدن سه تن شد، خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان قشم از تصادف یک دستگاه خودرو سواری ام.ویی.ام و یک دستگاه خودرو سواری لکسوس خبر داد و گفت: در این حادثه سه جوان ۲۲، ۲۵ و ۲۶ ساله از اهالی کرمان کشته شدند.

به گزارش تالار خبر، سرهنگ داود محمودزاده افزود: این حادثه شب گذشته در مسیر روستای کووه ای و نزدیکی اسکه کاوه رخ داده است.

فرمانده انتظامی قشم اظهار کرد: علت این حادثه توسط کارشناسان راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است و در صورت دستیابی به نتایج قطعی، موضوع اطلاع رسانی می شود.

سرهنگ محمدباقر سلیمی رئیس پلیس راهور هرمزگان، آذرماه سال گذشته به ترتیب از کاهش ۵۰ و ۱۰ درصدی تصادف های منجر به فوت و جرح در شهرستان قشم خبر داده بود.

کووه ای نام روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان قشم در استان هرمزگان است.

تصادف مرگبار ام و ام با لکسوس در قشم

منبع: ایرنا


تصادفات منجر به فوت در ۲۴ ساعت گذشته (سه شنبه ۲ شهریور) در کشور

۳ کشته در حادثه واژگونی پراید

سخنگوی سازمان امداد و نجات از کشته شدن۳ تن از سرنشینان پراید در چناران بر اثر واژگونی خبر داد.
سید مصطفی مرتضوی سخنگوی سازمان امداد و نجات در گفتگو با خبرنگاران جوان، از واژگونی خونین پراید در جاده مشهد – چناران خبر داد.

وی گفت: این حادثه ساعت ۱۸:۰۵ امروز رخ داد و ۳ تن از ۵ سرنشین پراید در دم جان باختند.

سخنگوی سازمان امداد و نجات افزود: در این حادثه ۲ تن دیگر نیز مجروح شدند که بعد از انجام عملیات رهاسازی به بیمارستان انتقال داده شدند.

 

یک کشته و ۲ مجروح بر اثر برخورد دو دستگاه خودرو

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی از کشته شدن یک نفر و مجروح شدن ۲ نفر بر اثر برخورد دو دستگاه پژو ۲۰۶ و پراید در محور پیرانشهر- نقده خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه، سرهنگ عباس فرمانی گفت: ماموران پلیس راه پیرانشهر از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ از وقوع یک فقره تصادف در محور پیرانشهر-نقده، مطلع و بلافاصله به محل اعزام شدند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی افزود : در بررسی های اولیه مشخص شد که این تصادف مابین دو دستگاه پژو ۲۰۶ و پراید رخ داده است؛ در این حادثه، راننده پراید به علت شدت جراحات وارده در دم فوت و دو نفر سرنشین آن نیز مجروح و به کمک عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شدند.

وی خاطرنشان کرد: کارشناسان پلیس راه، علت این حادثه را سبقت غیرمجاز از سوی راننده پژو ۲۰۶ اعلام کردند

منبع:باشگاه خبرنگران جوان

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها