۲ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۵ شهریور ۱۳۹۵
  • کد خبر :52714
  • بدون دیدگاه

۳ فتوشات زیبا از مهتاب کرامتی برای ماهنامه تبار

فتوشات های بسیار زیبای مهتاب کرامتی برای ماهنامه تبار

فتوشات های بسیار زیبای مهتاب کرامتی برای ماهنامه تبار

عکس مهتاب کرامتی برای ماهنامه تبار

عکس مهتاب کرامتی برای ماهنامه تبار

مهتاب کرامتی


در همین زمینه بخوانید :

مهتاب کرامتی : تلویزیون سال ها مساله اعتیاد را مخفی می کرد

نشست تخصصی اعتیاد عصر امروز-سه شنبه ۲ شهریور- در سالن شماره ۲ پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

به گزارش ایرنا، در این نشست مصطفی کیایی کارگردان، فرهاد اصلانی و مهتاب کرامتی بازیگران و جعفری مدیر فیلمبرداری فیلم سینمایی «عصر یخبندان»، ارسیا تقوا روانپزشک و منتقد سینما، علیرضا نوروزی، روانپزشک و رئیس اداره مبارزه با اعتیاد و علی اسدی رئیس اداره سلامت روان وزارت بهشداشت شرکت کردند.

مهتاب کرامتی بازیگر فیلم «عصر یخبندان» درباره ایفای نقش مادری معتاد و تجربیات پژوهشی خود درباره این مساله توضیح داد: ابتدا شروع جشنواره فیلم سلامت را تبریک می گویم و خوشحالم که فیلم عصر یخبندان هنوز مسیر تاثیرگذاری خود را طی می کند. من قبلا در فیلم «اسب حیوان نجیبی است» نقش فردی معتاد به کراک را بازی کرده بودم که فضای کاملا متفاوتی داشت. همچنین از انجمن تولد دوباره برای بازی در این فیلم کمک زیادی گرفتم.

وی با انتقاد از سانسور مساله اعتیاد در تلویزیون افزود: ما از طریق یونیسف تبلیغات زیادی درباره اینکه فرد مبتلا به ایدز یک بیمار است نه مجرم. در حال حاضر مصرف مواد مخدر صنعتی باب شده و سن ابتلا به اعتیاد پایین آمده است. همچنین به نظر می رسد ما قشر مرفه درگیر به این مساله را هم نادیده گرفته ایم .

این بازیگر همچنین در پایان صحبت های خود پیشنهاد کرد جشنواره فیلم سلامت در دوره های بعدی برگزاری خود با تاکید بر یک موضوع رویکرد موضوعی را دنبال کند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها