۱ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴
  • کد خبر :10790
  • بدون دیدگاه

پیشنهاد پرداخت ۵۰ درصدی حق پخش به تیم‌ها

۲۰۰ میلیارد تومان درآمد سالیانه تلویزیون از فوتبال کشور

مشاور رئیس مجلس با اعلام اینکه صداوسیما سالانه ۲۰۰ میلیارد تومان از پخش مسابقات فوتبال درآمد کسب می‌کند، گفت: پیشنهادمان این است که ۵۰ درصد از این درآمد به تیم‌ها…

مشاور رئیس مجلس با اعلام اینکه صداوسیما سالانه ۲۰۰ میلیارد تومان از پخش مسابقات فوتبال درآمد کسب می‌کند، گفت: پیشنهادمان این است که ۵۰ درصد از این درآمد به تیم‌ها اختصاص یابد.

حسن زمانی مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به اظهارات رئیس مجلس در مورد پیگیری پرداخت حق پخش تلویزیونی مسابقات فوتبال از سوی صداوسیما، گفت: متولی این امر در مجلس کمیسیون فرهنگی است که باید به موضوع ورود پیدا کرده و پیشنهاد خود را ارائه کند که در نهایت این موضوع به وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال ابلاغ شود.

وی با تاکید بر اینکه حق پخش حق واقعی تیم‌هاست، اظهار داشت: سازمان صداوسیما از پخش مستقیم مسابقات فوتبال در سال حداقل ۲۰۰ میلیارد تومان درآمد کسب می‌کند که ما پیشنهاد می‌کنیم ۵۰ درصد از این مقدار سهم صداوسیما و ۵۰ درصد دیگر به تیم‌ها پرداخت شود.

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پخش هر مسابقه فوتبال ۲ ساعت برای صداوسیما تولید برنامه می‌کند و قبل، بعد و بین ۲ نیمه اول و دوم این مسابقات نیز آگهی پخش می‌شود.(فارس)

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1391/08/17/13910817000642_PhotoA.jpg

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها
  1. ایرانی نوشته است:

    خداوند بیامرزدش وبه ان کوچولوها صبر ودر پناه خودش گیرد