۱ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۹ خرداد ۱۳۹۴
  • کد خبر :11986
  • بدون دیدگاه

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های روی پرده

گیشه سینمای ایران : نهنگ عنبر از مرز ۵۰۰ میلیون گذشت

گزارش میزان فروش فیلم های روی پرده سینمای ایران : نهنگ عنبر ، آتش بازی ، اسب سفید پادشاه ، ایران برگر و …… پس از کش و قوس ها…

گزارش میزان فروش فیلم های روی پرده سینمای ایران : نهنگ عنبر ، آتش بازی ، اسب سفید پادشاه ، ایران برگر و ……

پس از کش و قوس ها بر سر اکران فیلم “نهنگ عنبر” با بازی مهناز افشار و رضا عطاران ،این فیلم بر روی پرده سینماها رفت و توانست در طی ۹ روز اکرانش در سینماهای تهران و شهرستان ها ۵۲۰ میلیون تومان فروش کند ، فیلم “آتش بازی” نیز با بازی امین حیایی و الناز شاکردوست تاکنون ۱۹۸ میلیون تومان فروخته است.

فیلم سینمایی «نهنگ عنبر» در شرایطی شب گذشته ۹۳ میلیون تومان فروش کرد که توانست مجموع فروش خود را به رقم ۵۲۰ میلیون تومان برساند، و «اسب سفید پادشاه» در مجموع ۵۸۰ میلیون تومانی شد تا حال اکران بعد از مدت‌ها خوب شود.

گیشه سینمای ایران : نهنگ عنبر از مرز 500 میلیون گذشت

فیلم های سینمایی کمدی در هفته گذشته توانست نظر مخاطب را به خود جلب کند اما در این میان فیلم سینمایی «اسب سفید پادشاه» که ملودرام اجتماعی است نیز نظر مخاطبان را جلب کرد.

امیر قطبی مدیر فروش فیلمیران درباره فیلم های این دفتر و فروش آن ها توضیح داد: فیلم سینمایی «ایران برگر»  درتهران به فروش ۳ میلیاردو ۵۰ میلیون تومان و شهرستان ۲ میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان در گیشه کسب کرده است . این فیلم در کل  ۵ میلیارد و ۱۷۰ میلیون تومان فروش داشته است و هنوز در برخی از سینماها اکران است.

وی درباره فیلم سینمایی «نهنگ عنبر» توضیح داد: این فیلم شب گذشته در تهران به فروش ۹۳ میلیونی رسید که رکورد بسیار خوبی است. این فیلم در تهران به فروش ۳۸۰ میلیون و در شهرستان به فروش ۱۴۰ میلیون دست یافت که ظرف ۹ روز فروش ۵۲۰ میلیونی برای خود ثبت کرد.

قطبی درباره فروش «قصه‌ها» نیز توضیح داد: این فیلم در تهران به فروش ۴۸۰ میلیون و در شهرستان به فروش ۲۰۰ میلیون رسید.

علی شعبانی مدیر پخش رسانه فیلمسازان مولود درباره فروش فیلم «اسب سفید پادشاه» توضیح داد: این فیلم در تهران و شهرستان اکران شده و در تهران ۲۰ سالن و در شهرستان نیز ۲۰ سالن در اختیار دارد. فیلم به صورت تقریبی در تهران به فروش ۴۰۰ میلیون و در شهرستان به فروش ۱۸۰ میلیون دست یافته است.

براساس این گزارش، همچنین دفتر هدایت فیلم فروش فیلم «آتیش بازی» را شب گذشته در تهران ۳۰ میلیون تومان اعلام کرد و توضیح داد: فیلم در تهران در مجموع ۱۵۰ تومان فروش داشته است و در شهرستان به فروش ۴۸ میلیون تومان رسید که مجموع فروش فیلم ۱۹۸ میلیون تومان شد.این فیلم در تهران ۲۷ سینما و در شهرستان ۱۵سینما در اختیار دارد.

فیلم آتش بازی با بازی الناز شاکردوست

فیلم آتش بازی با بازی الناز شاکردوست

فیلم سینمایی رخ دیوانه که در روزهای گذشته فیلم افتتاحیه سینما «شهر فیروزه» بوده است در تهران به فروش ۱ میلیارد و ۹۷۰ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۹۷۰ میلیون تومان رسیده است. فروش شب گذشته فیلم در ۷ سالن سینمای تهران ۴ میلیون تومان بوده است تا در مجموع به فروش کلی ۲ میلیارد و ۹۴۰ میلیون تومان برسد.

سعید خانی مدیر پخش دفتر صبا نیز در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فروش فیلم «در دنیای تو ساعت چند است؟» گفت: علیرغم عدم تبلیغ در رسانه ملی فیلم به فروش خوبی دست یافته و در هفته‌ای که سپری کرد فروش فیلم ۴۰ درصد افزایش داشت.

وی ادامه داد:«در دنیای تو ساعت چند است؟» بعد از ۱۷ روز نمایش ۲۷۲ میلیون تومان در تهران و ۶۸ میلیون تومان در شهرستان  و در مجموع ۳۴۰ میلیون تومان فروش داشته است.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها