۲۵ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۷ شهریور ۱۳۹۴
  • کد خبر :17157
  • بدون دیدگاه

آمار فروش «محمد رسول‌الله(ص)»

گیشه سینمای ایران :فیلم “محمد رسول‌الله(ص)” رکورد فروش را زد

فیلم “محمد رسول‌الله(ص)”که با هزینه ۴۰ میلیون دلاری به عنوان گرانترین فیلم تاریخ ایران می باشد، توانست در روز نخست اکران ۱۷۰ میلیون تومان فروش کند و عملا رکورد پرفروش…

فیلم “محمد رسول‌الله(ص)”که با هزینه ۴۰ میلیون دلاری به عنوان گرانترین فیلم تاریخ ایران می باشد، توانست در روز نخست اکران ۱۷۰ میلیون تومان فروش کند و عملا رکورد پرفروش ترین فیلم سینمای ایران در روز افتتاحیه را از آن خود کند.

آخرین ساخته مجید مجیدی در سینماهای تهران و شهرستان چهره خاصی به سینماها بخشید و اقبال خوب مخاطب از سینماهای نمایش‌دهنده‌های این فیلم باعث شد بار دیگر خونی تازه در رگ‌های سینمای ایران جاری شود و این بار خانواده‌های ایرانی به دیدن فیلمی با موضوع کودکی پیامبر می‌روند و شب گذشته (اولین شب اکران) تعدادی از سینماهای نمایش‌دهنده فیلم با سانس فوق‌العاده میزبان علاقمندان به فیلم بودند.

http://hvasl.ir/sites/default/files/news/1394/05/31/706023490.jpg
همایون خزاعی فر مدیر فروش شرکت تولید و پخش نورتابان در خصوص اولین امار فروش «محمد رسول‌الله(ص)» گفت: شب گذشته سینماهای آزادی، کوروش،پردیس زندگی و تعدادی دیگر از سینماهای تهران و شهرستان سانس فوق العاده در نظر گرفته‌اند که در نوع خود بی نظیر بود.

وی ادامه داد: تا این لحظه فروش فیلم تنها در یک روز آن هم در سینماهای تهران بیش از ۱۷۰ میلیون تومان بوده است که بی سابقه ترین رقم فروش افتتاحیه یک فیلم در سینماهای ایران را به خود اختصاص داده است.

خراعی فر همچنین درباره فروش در شهرستانها نیز توضیح داد:با توجه به اینکه تنها یک روز از اکران گسترده فیلم گذشته است هنوز رقم دقیق فروش در شهرستانها اعلام نشده اما سینماهای مشهد شب گذشته بیش از ۲۰ میلیون تومان فروش داشته‌اند که ۱۴ میلیون از این رقم تنها مختص به سینما هویزه بوده است.

http://talarekhabar.com/wp-content/uploads/2015/05/nahang-anbar-poster.jpg
فروش ۷ میلیارد و ۲۷۰ میلیون تومانی «نهنگ عنبر»

براساس این گزارش، همچنین امیر قطبی مدیر فروش دفتر  پخش فیلمیران درباره فروش فیلم‌های نمایش‌دهنده این دفتر توضیح داد: اکران فیلم «نهنگ عنبر» تنها در سینما کوروش ادامه خواهد داشت و ظرف ۹۳ روز نمایش در تهران به فروش ۵ میلیارد و ۲۰ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۲ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان دست یافت؛ فروش کل این فیلم است.

وی درباره فیلم سینمایی «دوران عاشقی»، توضیح داد: این فیلم در تهران پس از ۲۹ روز نمایش به فروش یک میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۱۲۰ میلیون تومان دست یافت اکران فیلم «دوران عاشقی» در سینما‌ها همچنان ادامه دارد و تا شب گذشته این فیلم به فروش یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان دست یافته است.

قندون جهیزیه
فروش «قندون جهیزیه» از نیم میلیارد گذشت

سعید خانی مدیر فروش دفتر صبا در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس با اشاره به فروش فیلم «قندون جهیزیه» توضیح داد: این فیلم در تهران با در اختیار داشتن ۲۲ سالن سینما به فروش ۳۷۴ میلیون تومان و در شهرستان با ۱۵ سالن سینما و اکران دو هفته‌ای به فروش ۱۳۶ میلیون تومان دست یافت.

وی در ادامه تاکید کرد: این فیلم توانست با مخاطب ارتباط برقرار کند و به فروش کل ۵۰۶ میلیون تومان دست یافت.

منبع:فارس

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها