۱ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
  • کد خبر :11173
  • بدون دیدگاه

باکس آفیس سینمای آمریکا در 21 اردیبهشت ماه

گیشه سینمای آمریکا / فروش انتقامجویان از مرز ۸۰۰ میلیون گذشت

همانطور که پیش بینی می شد «انتقام‌جویان: عصر التران» در دومین هفته اکران خود در آمریکا ، باز هم توانست با اقتدار در رده اول جدول فروش هفتگی سینمای آمریکا…

همانطور که پیش بینی می شد «انتقام‌جویان: عصر التران» در دومین هفته اکران خود در آمریکا ، باز هم توانست با اقتدار در رده اول جدول فروش هفتگی سینمای آمریکا قرار بگیرید ، این فیلم اکنون ۸۷۵ میلیون دلار در جهان فروش کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محصول پرفروش کمپانی‌های مارول و دیزنی «انتقام‌جویان: عصر التران / Avengers: Age of Ultron » جاس ویدون در هفته دوم نمایش با فروش ۷۷٫۱ میلیون دلار در ۴۲۷۶ در آمریکا، به رقم ۳۰۰ میلیون دلار در ۱۰ روز رسید، این فیلم در سطح جهانی تاکنون ۸۷۵٫۳ میلیون دلار فروخته است.

در مقایسه با قسمت نخست «انتقام‌جویان» که در هفته دوم فروش ۵۰٫۳ درصد افت فروش را تجربه کرده بود، «عصر التران» با ۵۹٫۶ درصد افت باز هم از قسمت نخست فیلم عقب افتاد. به هر حال در سطح جهانی اوضاع متفاوت است و با اینکه اکران فیلم هنوز در ژاپن و چین آغاز نشده است، فروشش از قسمت نخست فیلم جلوتر است. فیلم در خارج از آمریکا تاکنون در کل ۵۶۲٫۴ میلیون دلار فروش داشته است.

http://talarekhabar.com/wp-content/uploads/2015/05/hot-pursite.jpg ریس ویدرسپون و سوفیا ورگارا در “تعقیب و گریز پرحرارت / Hot Pursuit “

«تعقیب و گریز پرحرارت / Hot Pursuit »، با بازی ریس ویترسپون در مقابل سوفیا وگرا، به فروش ناامیدکننده ۱۳٫۳ میلیون دلار در ۳۰۰۴ سالن سینما دست یافت. تحلیل‌های بد و امتیاز سینمایی پایین از طرف تماشاگران، مطمئناً برای کمپانی‌های سازنده فیلم ناخوشایند است. به نظر می‌رسد تماشاگران جوان فیلم را نادیده گرفته‌اند، ۸۲ درصد تماشاگران بیش از ۲۵ سال سن داشته‌اند، و ۴۶ درصد آنها بیش از ۵۰ سال. در کل ۶۲ درصد تماشاگران زن و ۳۸ درصد مرد بوده‌اند. آن فلچر کارگردانی این فیلم را به عهده داشته است. فیلم با هزینه‌ای ۳۵ میلیون دلاری، داستان افسر پلیسی است که باید از بیوه یک قاچاقچی در مقابل خلافکاران و پلیس‌های فاسد محافظت کند.

اکران «Pitch Perfect2»  الیزابت بنکس در حال حاضر بیرون از آمریکا شروع شده است، و اکران آن، ۱۵ می در آمریکای شمالی آغاز خواهد شد. این فیلم در زادگاه ربل ویلسون، استرالیا، و نیوزیلند در افتتاحیه ۸٫۸ میلیون دلار فروخت و در این کشورها «عصر التران» را پشت سر گذاشت و چهارمین فروش بزرگ افتتاحیه امسال در استرالیا را از آن خود کرد.

اما ناامیدکننده‌ترین اخبار مربوط به افتتاحیه فیلم «ترن دی / The D Train » اندرو موگل با بازی جک بلک است. فیلم در افتتاحیه با نمایش در ۱۰۰۹ سالن سینما تنها ۴۶۴۱۸۵ دلار فروخت. بدون در نظر گرفتن تورم، فیلم در رده ۵۰ فیلمی قرار گرفت که در طول تاریخ سینما، با در اختیار داشتن ۶۰۰ تا ۲۰۰۰ سالن نمایش، کمترین فروش را در افتتاحیه داشته‌اند.

http://talarekhabar.com/wp-content/uploads/2015/05/maggi.jpg

 آرنولد شوارتزنگر و آبیگیل برسلین در “مگی”

فیلم «مگی / Maggie » هنری هالبون با بازی آرنولد شوارتزنگر و ابیگل برسلین به صورت محدود به نمایش گذاشته شد. فیلم در ۷۹ سالن سینما ۱۳۱ هزار دلار فروش داشت.همین تابستان فیلم دیگر شوارتزنگر «ترمیناتور : سفر پیدایش»، دوباره یادآور روزهای درخشان دوران کاری او خواهد بود.

جدول فروش فیلم‌ها در ایالات متحده و کانادا (۸ تا ۱۰ مه ۲۰۱۵)

http://talarekhabar.com/wp-content/uploads/2015/05/box-office3.jpg

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها