۲۷ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۲ آبان ۱۳۹۵
  • کد خبر :55266
  • بدون دیدگاه

گل سردار آزمون به اتلتیکو را بصورت HD ببینید+ویدیو

سردار آزمون درخشش ویژه ای در مقابل اتلتیکومادرید داشت.

سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم روستوف روسیه شب گذشته در دیدار این تیم برابر اتلتیکو در لیگ قهرمانان اروپا موفق با گلزنی شد که در زیر این گل را می توانید بصورت HD تماشا نمایید.

سردار آزمون زیر ذره‌بین رسانه‌های اسپانیایی

گلزنی سردار آزمون مقابل اتلتیکومادرید با توجه به حضور در تیتر اول پیش بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا باعث شد تا نام این ستاره ایرانی بار دیگر زیر ذره بین رسانه‌های اسپانیایی قرار بگیرد.

مارکا در گزارش خود از بازی‌های شب گذشته، نوشت: اتلتیکومادرید به لطف ستارگان میدان دیده و شخصیت اروپایی خود به برتری رسید اما روستوف فوق العاده بود و حتی شانس پیروزی داشت. آزمون در صحنه‌ای که طی آن گل تساوی بخش بازی را به ثمر رساند، بسیار باهوش و آنی عمل کرد. کار گروهی بازیکنان روستوف در آن صحنه نیز بسیار خوب بود.

آس اسپانیا در گزارش خود با اشاره به درخشش بازیکن ایرانی روستوف نوشته است: سردار آزمون که پیش از این گفته بود هوادار رئال مادرید است، به تیم رقیب رئال مادرید گل زد و این برای او می‌تواند مهم و جذاب باشد.

اسپورت کاتالونیا نیز در گزارش خود از بازی‌های شب گذشته درباره روستوف و بازی سردار آزمون نوشت: این همان بازیکنی است که با زلاتان ابراهیموویچ مقایسه می‌شود و به مسی ایران مشهور شده هر چند هوادار رئال مادرید است.

سردار آزمون

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها