۲۸ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۰ شهریور ۱۳۹۵
  • کد خبر :52343
  • بدون دیدگاه

گل استثنائی جهانبخش در سومین بازی پیاپی+ویدیو

ملی پوش ایرانی تیم آلکمار موفق شد در دقیقه ۱۹ بازی تیمش دربرابر ویلم گل اول بازی را به ثمر برساند.

به گزارش “تالار خبر”، آلکماری ها که از ساعت ۲۱ در خانه خود به مصاف تیم ویلم رفتند در دقیقه نوزدهم موفق به گلزنی شدند، گلی که توسط علی رضا جهانبخش ، بال راست ایرانی این تیم به ثمر رسید.

جهانبخش که اولین فصل حضورش در تیم آلکمار با درخشش او همراه بود در لیگ فعلی نیز توانسته با گل ها و پاس های گل خود، تاثیر بسزایی در موفقیت تیمش داشته باشد، این گل جهانبخش سومین گل پیاپی او در سه بازی اخیر است.

آلکماری ها که پیش از این دیدار ۷ امتیازی بودند در چهار بازی اخیر خود در لیگ هلند طعم شکست را نپذیرفتند و در دیدار اخیر خود به دنبال دومین پیروزی پیاپی هستند. آنها در صورت پیروزی در این بازی خود را در جمع تیم های بالای جدولی حفظ می کند.


در هین زمینه بخوانید :

 تمجید سرمربی الکمار از علیرضا جهانبخش

ون دن بروم سرمربی الکمار امروز شاگردانش را در حالی به مصاف ویلم تیلبورگ می فرستد که در کنفرانس خبری قبل از بازی به تعریف و تمجید از بازیکن ایرانی اش پرداخت و مدعی شد از پیشرفت جهانبخش کاملا راضی است.

سرمربی الکمار در اولین سئوال خبرنگاران پیرامون ملی پوشان جوان آلکمار بعد از بازی های ملی اخیر گفت:« علیرضا جهانبخش درست مثل بازی هایی که برای آلکمار انجام داد برای ایران هم مهره ای کلیدی بود و ما از پیشرفت این بازیکن کاملا راضی هستیم و خوشحالیم که علیرضا را آماده در اختیار داریم».

ون دن بروم در حالی از بازیکن ایرانی خود تعریف و تمجید کرد که بسیاری از رسانه های محلی آلکمار بعد از فروش ستاره هایی همچون یانسن و هنریکسن مدعی شدند این مربی روی جهانبخش به عنوان کلیدی ترین مهره خود در ساختار تهاجمی حساب خاصی باز کرده و امیدوار است همچنان با درخشش جهانبخش بتواند به روند رو به رشد AZ در رقابت های لیگ برتر هلند و یورو لیگ ادامه دهد.

منبع: ورزش ۳

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها