۳۱ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱ شهریور ۱۳۹۵
  • کد خبر :51113
  • بدون دیدگاه

عکس/گلاره عباسی و مادرش در روز تولدش

گلاره عباسی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار تصویر زیر ، تولد مادرش را تبریک گفت.

گلاره عباسی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار تصویر زیر ، تولد مادرش را تبریک گفت.

گلاره عباسی و مادرش در روز تولدش


در همین زمینه بخوانید :

گلاره عباسی: واقع‌بینانه با سینما مواجه شویم/ «لانتوری» باید سرآغاز یک زنجیره باشد

گلاره عباسی ایفای نقش یک قربانی فاجعه اسیدپاشی را یک فرصت منحصر به فرد در بازیگری به حساب می‌آورد و می‌گوید بازی چنین کاراکتری برای هر بازیگری جذاب است. «لانتوری» باید سرآغاز یک زنجیره باشد برای واکنش نشان دادن به اتفاقات بدی که در جامعه رخ می‌دهد.

گلاره عباسی بازیگر سینما در گفت‌وگو با سارا کنعانی خبرنگار خبرگزاری موج در حاشیه بازدید از افتتاحیه نمایشگاه عکس‌های فیلم «لانتوری» گفت: نوشین جعفری، عکاس فیلم «لانتوری» از دوستان من است و مدت‌هاست که او را می‌شناسم. برپا کردن یک نمایشگاه عکس با موضوع اسیدپاشی اتفاق جالب توجهی است و می‌تواند خیلی تأثیرگذار باشد. از نگاه من این حرکت، یک شروع خوب فرهنگی علیه یک اقدام پلید است. نمی‌توان از تأثیرات اجتماعی این کار چشم پوشی کرد.

او در ادامه گفت: به نظر من موجی ایجاد خواهد شد و با تماشای این عکس‌های آرتیستیک کمی امیدوار می‌شویم نسبت به اینکه هنر در جهان امروز می‌تواند باعث بشود کسی تلنگری بخورد. در عین حال نمی‌توان انتظار داشت با ساخته شدن و اکران خوب یک فیلم به همه آن چیزی که می‌خواهیم برسیم. «لانتوری» باید سرآغاز یک زنجیره باشد برای واکنش نشان دادن به اتفاقات بدی که در جامعه رخ می‌دهد. اعتیاد، کار کردن کودکان و … هم از دردناک‌ترین اتفاقاتی است که در اطراف ما رخ می‌دهد و چه خوب است برای تقبیح این اتفاقات نیز چنین حرکت‌های خلاقانه‌ای رخ بدهد و در کنار آن هم واقع‌بینی را در نگاه‌مان رشد بدهیم و با منطق، با حقایق تلخ روبه‌رو شویم. شاید کسی که در فکر چنین کار شنیعی است اصلا اهل سینما و فیلم دیدن نباشد. بنابراین می‌بینیم که مشکل چقدر بزرگ است. شاید باید از مدرسه‌ها شروع کنیم و پیشگیری از خشونت را از همان سن و سال پی ریزی کنیم.

گلاره عباسی در پاسخ به این سوال که آیا آمادگی ایفای نقش یک قربانی اسیدپاشی را در خود می‌بیند، توضیح داد: به نظر من این نقش از آن نقش‌هایی است که هر بازیگری دوست دارد تجربه‌اش کند. مریم پالیزبان بازیگر توانایی است و به خوبی از عهده این نقش برآمد. چنین نقشی چالش و تلاش و مبارزه می‌خواهد و هر بازیگری به آن به چشم یک فرصت به عنوان بستری برای نشان دادن خود، می‌نگرد.

نمایشگاه عکس لانتوری تا اول شهریور در خانه هنرمندان برپاست. درآمد حاصل از فروش این عکس‌ها به قربانیان اسیدپاشی اختصاص می‌یابد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها