۲۶ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۶ آبان ۱۳۹۵
  • کد خبر :55476
  • بدون دیدگاه

کنسرت بیانسه و کتی پری برای هیلاری کلینتون+تصاویر

کتی پری و بیانسه خواننده مشهور امریکایی یکی از پولسازترین و محبوب ترین خواننده های جهان در حمایت از هیلاری کلینتون در کلیولند اوهایو و فیلادلفیا روی صحنه رفتند.

بیانسه خواننده مشهور امریکای و همسرش جی زد، یکی از پولسازترین و محبوب ترین رپرهای جهان در حمایت از هیلاری کلینتون در کلیولند اوهایو، روی صحنه رفتند.

به گزارش تالار خبر، جی زد و همسرش بیانسه که تا کنون برای کمپین حمایت از هیلاری، فعالیت های زیادی داشته اند در حضور این نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری کنسرت رایگان برگزار کردند.

کلینتون در این کنسرت ترانه هایی از جی زد درباره حقوق سیاسی سیاهان آمریکا و قطعه ای از ترانه ” رییس جمهور من سیاه است را خواند. این دو خواننده در دور گذشته انتخابات ریاست جمهوری نیز از باراک اوباما رئیس جمهور دموکرات امریکا حمایت کرده بودند.

کنسرت بیانسه و همسرش با حضور هیلاری کلینتون

کنسرت بیانسه و همسرش با حضور هیلاری کلینتون

http://talarekhabar.com/wp-content/uploads/2016/11/92246_958.jpg

کنسرت بیانسه و همسرش با حضور هیلاری کلینتون

بعد از بیانسه ناولز و همسرش (جی زی) “کتی پری” خواننده، ترانه سرا و بازیگر آمریکایی هم شب گذشته در حمایت از هیلاری کلینتون به روی صحنه رفت.

“کتی پری” که پیشتر نیز حمایت خود را از نامزد دموکرات ها در انتخابات امریکا اعلام کرده بود شب گذشته در حضور هیلاری کلینتون در فیلادلفیا کنسرت برگزار کرد.

این خواننده امریکایی چندی پیش و در سالروز تولد هیلاری کلینتون نیز در آیووا و در تجمع انتخاباتی طرفدارانش حضور یافت و به افتخار او به روی صحنه رفت. وی حتی گردنبندی به کلینتون هدیه کرد که بر آن عنوان رییس جمهوری ایالات متحده با حروف اختصاری (POTUS) نقش بسته بود.
کنسرت کتی پری برای حضور هیلاری کلینتون
کنسرت کتی پری برای حضور هیلاری کلینتون

منبع: فرادید

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها