۳۱ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۵ تیر ۱۳۹۵
  • کد خبر :47659
  • بدون دیدگاه

عکس/کشیدن نذری توسط طارمی و نورمحمدی

همزمان با ایام ماه رمضان و شب ضربت خوردن امام على (ع) دو بازیکن پرسپولیس پاى دیگ نذرى حضور یافتند.

مهدى طارمى که گفته مى شد براى مذاکره با یکى از تیم هاى خواهان خود ایران را ترک کرده به همراه علیرضا نورمحمدى پاى دیگ نذرى در یکى از هیات هاى تهران حضور یافت و به عزادارى پرداختند.
در مورد طارمى شایعاتى مبنى بر توافقش با پرسپولیس طی ۴٨ ساعت آینده وجود دارد و اینکه او ایران را ترک نکرده این شایعات را جدى تر می کند.

کشیدن نذری توسط طارمی و نورمحمدی

 


در همین زمینه بخوانید:

جلسه مهدی طارمی با مدیرعامل پرسپولیس

روز گذشته مهدی طارمی آقای گل فصل گذشته لیگ فوتبال ایران سرانجام پذیرفت که در فصل آینده نیز در جمع پرسپولیسی ها به کار خود ادامه دهد.

طارمی که پس از اتمام فصل گذشته پیشنهاد یک باشگاه اسپانیایی (خیمناستیک) را رد کرد و حضورش در پائوک نیز با توجه به درخواست مالی اش به نتیجه نرسید دو پیشنهاد خارجی دیگر هم دارد. اما به نظر نمی رسد این اتفاق رخ بدهد.

این مهاجم بوشهری که دیروز بعد از افطار در جمع پرسپولیسی ها بود در یک ضیافت خودمانی با حضور حسین هدایتی به او قول داد که فصل آینده در جمع پرسپولیسی ها باشد. طارمی که حالا با توجه به ماجراهای کاوه رضایی ارزشی به مراتب بیشتر برای پرسپولیس پیدا کرده است، در میهمانی دیروز به هدایتی قول داد که امروز و فردا با علی اکبر طاهری مدیرعامل پرسپولیس جلسه بگذارد و کار ماندنش در پرسپولیس را رسمی کند.

بنابر اطلاع خبرنگار ما پرسپولیس سقف قراردادهای امسال خود را به طارمی خواهد داد؛ البته با فرمولی که هدایتی پیش پای باشگاه گذاشته است. به این ترتیب که بخشی از این رقم توسط باشگاه و بخشی توسط حسین هدایتی به عنوان هوادار پرسپولیس تامین خواهد شد.

این بازیکن که بعد از اتمام دوره استراحت ملی پوشان هنوز در تمرینات پرسپولیس آفتابی نشده با توجه به حساسیت برانکو روی این موضوع باید زودتر تکلیف خود را روشن بنماید. در عین حال در صورت عقد قرارداد با طارمی فهرست بزرگسالان پرسپولیس (با توجه به قرارداد دو ساله رضائیان) تکمیل خواهد شد و این باشگاه تنها در صورتی دست به خرید تازه خواهد زد که یکی از بازیکنان فعلی را در فهرست خروج خود بگذارد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها