۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۸ تیر ۱۳۹۵
  • کد خبر :47860
  • بدون دیدگاه

کشف جسد مرد مجهول الهویه در ساحل گهرباران (عکس+۱۸)

جسد مردی ناشناس در ساحل گهرباران میاندورود کشف شد.

سخنگوی اداره کل پزشکی قانونی مازندران گفت: اهالی روستای ولوجا در بخش گهرباران میاندورود دیروز جسد مردی را در آبهای نزدیک به ساحل گهرباران پیدا کردند، با استفاده از تور ماهیگیری به ساحل آوردند.

سعادت فر افزود: حدود یک هفته تا ۱۰ روز از مرگ وی گذشته و ظاهرا مربوط به مناطق دیگر ساحل است که امواج سرگردان آب آن را به ساحل بیش از ۹ کیلومتری گهرباران آورده بود.

وی با بیان اینکه جسد این فرد ۳۰تا ۴۰ ساله مجهول الهویه است گفت: پلیس آگاهی میاندورود انگشت نگاری از جسد را انجام داده است وتا پیدا شدن خانواده این فرد جنازه بمدت ۶ماه در سردخانه اداره کل پزشکی قانونی استان نگهداری می شود.

کشف جسد مرد مجهول الهویه در ساحل گهرباران

 


در همین زمینه بخوانید :

کشف جسد پس از سه روز در جواهرده رامسر

رئیس جمعیت هلال احمر رامسر گفت: مهرشاد باقری جوان ۱۷ ساله اهل چابکسر سه روز قبل در راه برگشت از جواهرده به دلایل نامعلوم به داخل دره پرت می شود.

علیرضا شیروانی با بیان اینکه این فرد به همراه چند نفر برای تفریح به این منطقه آمده بودند گفت: همراهان این جوان دیشب این حادثه را به پلیس ۱۱۰ گزارش دادند.

وی گفت: پلیس ۱۱۰ شهرستان نیز ساعت ۴۰ دقیقه بامداد مفقود شدن پسر جوان ۱۷ ساله را به هلال احمر گزارش می کند که ۱۲ امدادگر در قالب دو گروه به منطقه اعزام می شوند.

رئیس جمعیت هلال احمر رامسر با بیان اینکه جسد این فرد ساعت ۳ بامداد در پرتگاهی صعب العبور پیدا می شود گفت: حمل جنازه در آن ساعت به دلیل تاریکی هوا و سختی راه امکان پذیر نبود و با روشن شدن هوا نیروهای عملیاتی به همراه قاضی کشیک و پزشک قانونی در صحنه حاضر و جسد که ۳ روز از فوتش گذشته بود به پایین منتقل می شود.

http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1395/4/1/4723899_967.jpg

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

مطالب مرتبط
دیدگاه ها