۲ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۸ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :50265
  • بدون دیدگاه

هلاکت ۳ سرباز عربستان توسط انصارالله یمن(تصاویر+۱۸)

رزمندگان ارتش و انصارالله یمن شب گذشته با اجرای یک کمین علیه گروهی از نظامیان ارتش عربستان سعودی ۳ تن از آنها را به هلاکت رسانده و تجهیزات همراهشان را به غنیمت گرفتند.

رزمندگان ارتش و انصارالله یمن شب گذشته با اجرای یک کمین علیه گروهی از نظامیان ارتش سعودی ۳ سرباز عربستان از آنها را به هلاکت رسانده و تجهیزات همراهشان را به غنیمت گرفتند.

بنابر این گزارش، کمین مذکور در اطراف شهر نجران واقع در جنوب عربستان صورت گرفته و اجساد سه نظامی سعودی در اختیار نیروهای یمنی قرار دارد. رزمندگان انصارالله در این عملیات یک دستگاه تانک آبرامز نیروهای سعودی را نیز که با گلوله باران منطقه کمین قصد حمایت و پوشش آتش برای ارتش این کشور را داشت با موشک ضد تانک کورنت منهدم کردند. طی دو هفته اخیر بخش های وسیعی از استان های نجران و جیزان عربستان سعودی در کنترل نیروهای یمنی قرار گرفته است. دولت عربستان در حال بررسی طرحی برای تخلیه شهرهای جنوبی این کشور در مجاورت مرز با یمن می باشد که با مخالفت گسترده داخلی مواجه شده است.

کشته شدن 3 سرباز عربستان توسط انصارالله یمن (تصاویر+18)

http://cdn.mashreghnews.ir/files/fa/news/1395/5/18/1788101_318.jpg

کشته شدن 3 سرباز عربستان توسط انصارالله یمن (تصاویر+18)

کشته شدن ۳ سرباز عربستان توسط انصارالله یمن (تصاویر+۱۸)

http://cdn.mashreghnews.ir/files/fa/news/1395/5/18/1788104_979.jpg

http://cdn.mashreghnews.ir/files/fa/news/1395/5/18/1788105_998.jpg


در همین زمینه بخوانید :

کشته شدن ۳۷ مزدور ائتلاف سعودی طی دو حمله غافلگیرانه ارتش یمن در «مأرب»

خبرگزاری فارس، نیروهای ارتش یمن و کمیته های مردمی وابسته به انصارالله، صبح امروز دو حمله غافلگیرانه علیه پایگاه های نظامی ائتلاف سعودی انجام دادند.

در همین ارتباط، اسامه ساری روزنامه‌نگار و خبرنگار یمنی در صفحه فیس‌بوک خود از دو حمله موفق ارتش یمن به نیروهای وابسته به عربستان در استان مأرب خبر داد.

به گزارش المسیره، حمله نخست به منطقه «التباب» مشرف بر مارب از محور جبل هیلان صورت گرفت که در پی آن ۳۷ نفر از عناصر مسلح ائتلاف سعودی کشته شدند و اجساد کشته ها هنوز روی زمین است.

دومین حمله نیز در محور الربیعه مشرف بر منطقه صراوح انجام گرفت که به دنبال آن تعدادی از پایگاه ها پاکسازی و عناصر مسلح دسته جمعی فرار کردند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها