۲۶ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۳ آبان ۱۳۹۵
  • کد خبر :55869
  • بدون دیدگاه

کری دختران دوقلوی ستاره سابق پرسپولیس و تیم ملی+عکس

رضا شاهرودی در کنار دخترهای دقلویش به نام های شینا و دنیا دیده می‌شود که در حال کری خوانی برای استقلالی‌ها هستند.

رضا شاهرودی که روزهای موفقی را در پرسپولیس و تیم ملی کشورمان سپری کرده است، این روزها در مقام هواداری دوآتیشه تیم محبوبش را تنها نگذاشته است.در تصویر، این چهره در کنار دخترهای دقلویش به نام های شینا و دنیا دیده می‌شود که در حال کری خوانی برای استقلالی‌ها هستند.

رضا شاهرودی و دخترانش

 


بیوگرافی رضا شاهرودی

رضا شاهرودی (زاده اول فروردین ۱۳۵۱ – تهران) بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران است. او در بین هواداران به دلیل شباهتش و همچنین پست بازی یکسان با پائولو مالدینی به “رضا مالدینی” مشهور بود.

رضا شاهرودی اهل محله امامزاده حسن تهران است. در زمینی که او تمرین می‌کرد، پیش از او حسین فرکی و بعد از او وحید هاشمیان تمرین کردند. پدرش در یکی از روزهای سال ۵۷ همزمان با انقلاب از خانه خارج شد و دیگر هیچگاه به خانه بازنگشت. تأمین هزینه خانواده پنج نفری به دوش برادر بزرگترش، علی افتاد که برای کار کردن تحصیل را رها کرد.

وی سابقه بازی در تیم‌های کشاورز تهران، پرسپولیس تهران،آلتای اسپور، دالیان هایچانگ ، پاسارگاد و پیکان را دارد. اولین قراردادش در سال ۱۳۶۶ با باشگاه صنعت و معدن بود. مبلغ قرارداد ۵۰ هزار تومان بود با ماهی سه هزار تومان دستمزد. بالاترین دستمزد او در ایران ۲۵ میلیون تومان در فصل ۸۰–۸۱ برای بازی در تیم پرسپولیس بود. او برای بازی با باشگاه دالیان مبلغی معادل ۱۵۰ میلیون تومان گرفت.

او پس از حوادث شهرآورد سی و هشتم تهران در دی ماه سال ۱۳۷۳ یک سال از حضور در میادین محروم شد.

رضا شاهرودی در جام جهانی فوتبال ۱۹۹۸ عضو تیم ملی ایران بود. امّا یک روز قبل از بازی با یوگوسلاوی در حین تمرین از ناحیه پا مصدوم شد و بازی‌ها را از دست داد. او برای زدن ضربه سر همراه استیلی بلند شده، در هنگام فرود چون مچ پای خود را نبسته بود، مچ پایش چرخید و استیلی هم بر روی پای او افتاد و به خاطر مصدومیت بازیهای جام جهانی را از دست داد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها