۲ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۸ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :50863
  • بدون دیدگاه

حادثه دلخراش در چین

کرکره مغازه جان کودک ۷ ساله را گرفت+تصاویر

پس از اینکه یک دختر هفت ساله بین کرکره مغازه ای گیر کرد، به طرز دلخراشی جان خود را ازدست داد.

یک کودک چینی به همراه پسر عمویش که هردو هفت ساله بودند، در حین بازی به طرز عجیبی با کرکره برقی مغازه ای بالا کشیده شدند. در حالی که سر و دستان این کودکان بین کرکره ها گیر کرده بود، در زمین و آسمان معلق ماندند.

در نتیجه این حادثه، دختر چینی جان خود را از دست داد و پسر عمویش به شدت زخمی و مجروح شد. این اتفاق در ۱۲ آگوست، ساعت ۷ صبح در حالی رخ داد که اهالی روستای Dayi در Sichuan با صدای گریه دو کودک به محل حادثه شتافتند.

کرکره مغازه جان کودک 7 ساله را گرفت+تصاویر

کرکره مغازه جان کودک 7 ساله را گرفت+تصاویر

 


در همین زمینه بخوانید :

سرسره سواری جان پسر سناتور را گرفت

پارک آبی کانزاس سیتی همه ساله میزبان هزاران گردشگر و بازدید کننده است که برای تفریح و لذت بردن از وسایل بازی به این مجموعه وارد می شوند. با وجود کنترل امنیت بالای وسایل موجود در این پارک، روز گذشته طی حادثه ای هولناک، پسر بچه ده ساله یک سناتور امریکایی که به همراه والدین خود برای بازی و تفریح به این مجموعه رفته بودند، در اثر سقوط از سرسره آبی وافتادن در دریاچه جان خود را ازدست داد.

پلیس اعلام کرده که علت مرگ هنوز در دست بررسی است ولی پیکر بی جان این پسر بچه درون دریاچه علت فعلی مرگ این کودک گزارش شده است. پدر این پسر بچه کالیب شوآب یکی از جهموری خواهان نمایندگان کانزاس است .

http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1395/5/19/4967109_200.jpg

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها