۲ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۳ تیر ۱۳۹۵
  • کد خبر :48115
  • بدون دیدگاه

کدام بازیکن آلمان پیراهن بوفون را گرفت+عکس

پیراهن جینالوئیجی بوفون، کاپیتان تیم ملی ایتالیا پس از دیدار شب گذشته به جولین درکسلر رسید.

 پیراهن جینالوئیجی بوفون ، کاپیتان تیم ملی ایتالیا پس از دیدار شب گذشته به جولین درکسلر رسید.

شب گذشته ایتالیا مغلوب آلمان در مرحله یک چهارم نهایی شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت. پس از بازی، بازیکنان لباس‌هایشا را با هم عوض کردند که لباس بوفون به جولین درکسلر، هافبک جوان آلمان‌ها رسید.

کدام بازیکن آلمان پیراهن بوفون را گرفت+عکس

 


ذر همین زمینه بخوانید :

جی جی بوفون هرگز شکست نمی خورد

به گزارش “ورزش سه”، برای تحلیل عملکرد جی‌جی فقط باید به عملکردش در ضربات پنالتی دقت کرد. زمانی که او فقط سانتی‌مترهایی برای دفع پنالتی‌های هکتور، کیمیچ  و دراکسلر کم آورد. او که اغلب جهت‌ها را درست تشخیص می‌داد در همه دقایق بازی هم همین‌قدر مطمئن به نظر می‌رسید.

اوج کار بوفون در دیدار مقابل آلمان متوقف کردن ضربه ماریو گومز با نوک انگشتان بود. ضربه‌ای که به صورت غافلگیرانه و با پشت‌پا نواخته شد اما بوفون آن را با یک شیرجه بوفونی به کرنر فرستاد.

جی‌جی در این مسابقه یک سیو عالی دیگر هم داشت. اما این‌بار، این نمایش درخشان و این قریحه بی‌پایان دروازه‌بانی برای صعود ایتالیا کافی نبود. بوفون که دروازه‌بانی بازمانده از نسل قبلی گلرهای مهم فوتبال جهان به شمار می‌رود و اصطلاحا از دروازه‌بان‌های روی خط محسوب می‌شود، مسن‌ترین بازیکن ایتالیا در یورو بود اما مثل همیشه با شمایلی شبیه به پدر تیم کارش را به نحو احسن انجام داد. او در بازی قبلی مقابل اسپانیا نیز درخشان ظاهر شده و با نجات دروازه مقابل پیکه سهم بزرگی در صعود ایتالیا داشت.

بوفون بعد از شکست شب گذشته ایتالیا برای اولین‌بار به تلخی گریست که این گریه بازتاب عجیب و غریبی در شبکه‌های اجتماعی یافته است. علاقه‌مندان به فوتبال در سراسر جهان به احترام کاری که بوفون برای فوتبال و البته حرفه دروازه‌بانی انجام داده تصاویر او را بازنشر کرده و با وی همدردی کرده‌اند. این دروازه‌بان تمام نشدنی که شاید در یک تورنمنت دیگر هم حضور پیدا کند، در سن و سالی نزدیک به چهل سالگی جذاب‌تر از همیشه است و سرمایه‌ بزرگ تیم ملی ایتالیا که به سختی بتواند قهرمانی مثل او را دوباره پیدا کند. قهرمانی که حتی شکستش این‌طور تماشایی و قابل اشاره است…

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01124165.jpg

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها