۲۶ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۴ شهریور ۱۳۹۵
  • کد خبر :52662
  • بدون دیدگاه

تصاویری از کاخ شگفت انگیز کریستیانو رونالدو در پرتغال

کریستیانو رونالدو کاخی رویایی در سواحل جزایر مادیرای پرتغال برای خود ساخته است.

کریستیانو رونالدو بازیکن کلیدی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا به تازگی مجموعه زیبا و رویایی تحت نام کلی موزه رونالدو در مادیرا افتتاح کرد که این مجموعه با موزه قدیم کریستیانو رونالدو ادغام شد.

کاخ شگفت انگیز کریستیانو رونالدو در پرتغال

جدا از این مجموعه بزرگ که تماشای آن برای عموم آزاد است، رونالدو یک منزل مسکونی که بیشتر به قلعه با کاخ شبیه است در جزیره مادیرا ساخته که خانواده او به زودی به هیمن منطقه نقل مکان خواهند کرد. روزخانه زیبا و مناظر رویایی کنار این مجموعه باعث شده این بنای تازه ساز قیمت بالایی داشته باشد. تا کنون چندین بازیگر بزرگ سینما برای خرید این مجموعه به وکیل رونالدو پیشنهاد داده‌اند اما کریس می خواهد خانواده خود را در این منطقه زیبا اسکان بدهد.

کاخ شگفت انگیز کریستیانو رونالدو در پرتغال

کاخ شگفت انگیز کریستیانو رونالدو در پرتغال

 


در همین زمینه بخوانید :

کریستیانو رونالدو بعد از پیوستن به اسپورتینگ گریه کرد

کاشف رونالدو اعتراف کرد که او چقدر برای رسیدن به رویاهایش تلاش کرده و هرگز تسلیم نشده است.

پریرا گفت: “وقتی رونالدو به لیسبون آمد تنها ۱۲ سال داشت و تطبیق با شرایط برایش دشوار بود. به همین دلیل تا مدت ها گریه می کرد. او روستا و خانواده خود را ترک کرده بود و به یک شهر بزرگ آمده بود. با توجه به امکانات محدود ما، تصور کنید شرایط تا چه اندازه سخت بوده است. اگر او خیلی قوی نبود و به رویاهایش نمی اندیشید، تا به حال تسلیم شده بود.

کریستیانو در سن ۱۱ سالگی بسیار با استعداد بود و ذهنیت، اراده و نگرشی فراتر از سن خود داشت. وقتی به اینجا رسید ۱۲ ساله بود و توانست به عضویت تیم دربیاید. در سن ۱۶ سالگی نیز موفق به راه یافتن به تیم بزرگسالان شد.

باشگاه ناسیونال، با امضای قرارداد با بازیکنی به نام فرانکو، ۲۵ هزار یورو به ما بدهکار بود و به جای این بدهی، به ما چند بازیکن پیشنهاد داد که رونالدو یکی از آنها بود. من از دوستان قابل اعتمادم درباره او شنیده بودم و پذیرفتم که او به اینجا آمده و در کنار ما تمرین کند.

من دو بار بازی او را تماشا کردم و خوشبختانه به مدیران تیم پیشنهاد دادم با او قرارداد امضا کنند. تمامی بچه ها از او سن بیشتری داشتند اما می دانستند که کریستیانو استعداد متفاوتی است و کیفیت فوق العاده دارد”.

پریرا همچنین در مرد شرایط فعلی رونالدو گفت: “به نظر او بخت اول کسب توپ طلای ۲۰۱۶ است. او فصل خوبی را سپری کرد و فاتح لیگ قهرمانان و یورو ۲۰۱۶ شد.  توپ طلای امسال می تواند حسن ختامی برای سال فوق العاده رونالدو باشد”.

پریرا در مورد برخورد رئال مادرید با اسپورتینگ در مرحله گروهی لیگ قهرمانان گفت: “از بازگشت کریستانو به لیسبون خیلی خوشحالم. البته دیدار رفت در مادرید برگزار می شود اما امیدوارم کریستیانو را آنجا ملاقات کنم. رونالدو تنها محصول باشگاه اسپورتینگ نیست. او یک فوتبالیست پرتغالی است که قهرمان مردم کشورش محسوب می شود”.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها