۲۶ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۶ آبان ۱۳۹۵
  • کد خبر :56082
  • بدون دیدگاه

چارلیز ترون برای فیلم جدیدش ۱۷ کیلو وزن اضافه کرد+تصاویر

چارلیز ترون برای فیلم جدیدش به نام «تالی/Tully » پانزده کیلوگرم اضافه کرده است. این فیلم در ونکوور کانادا و به کارگردانی جیسن ریتمن در حال فیلمبرداری است.

چارلیز ترون برای فیلم جدیدش به نام «تالی/Tully  » پانزده کیلوگرم اضافه کرده است. این فیلم در ونکوور کانادا و به کارگردانی جیسن ریتمن در حال فیلمبرداری است.

چارلیز ترون برای فیلم جدیدش 17 کیلو وزن اضافه کرد+تصاویر

این هنرمند توانست با برنده شدن اسکار در سال ۲۰۰۴ میلادی برای ایفای نقش قاتل سریالی مشهور «آیلین وُرنوس» در فیلم «هیولا»، توجه همه را به خود جلب کرده و هالیوود را حیرت زده کند. حالا وی با خوردن خوراکی هایی مانند شیرینی و چیپس، ۱۶ کیلوگرم وزن اضافه کرده است. او در این رابطه می گوید: “من همواره در طول زندگی حرفه ای خود سعی کرده ام شبیه به نقش هایم باشم و تا جایی که امکان دارد، خودم را به آن ها نزدیک کنم. من به عنوان یک بازیگر چنین وظیفه ای دارم و شخصا نیز به این کار علاقه مند هستم.”

چارلیز ترون برای فیلم جدیدش 17 کیلو وزن اضافه کرد+تصاویر

چارلیز ترون توانسته با همین تفکر به موفقیت دست یابد، وی علاوه بر دریافت جایزه اسکار، افتخار دریافت جوایز «گلدن گلوب» و «صنف بازیگران سینما» را نیز داشته است.

بازیگر سرشناس هالیوود اکنون بر روی نقش جدیدش تمرکز کرده است و می خواهد نقش یک پرستار شب به نام «مارلو» را بازی کند. نقش مقابل وی، شخصیتی به نام «تالی» است که به احتمال زیاد «مَکِنزی دِیویس» ایفای آن را بر عهده خواهد داشت.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها