۱ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۸ خرداد ۱۳۹۴
  • کد خبر :11963
  • بدون دیدگاه

مهدی طارمی در اروپا یا کشورهای عربی؟

پیشنهاد باشگاه‌ ترکی و هلندی برای جذب طارمی

با درخشش “مهدی طارمی” در این فصل لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا ، اکنون دو باشگاه اروپایی از ترکیه و هلند و دو باشگاه عربی خواهان جذب مهاجم پرسپولیس…

با درخشش “مهدی طارمی” در این فصل لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا ، اکنون دو باشگاه اروپایی از ترکیه و هلند و دو باشگاه عربی خواهان جذب مهاجم پرسپولیس شده اند.

در همین خصوص تیم گازیانت اسپور ترکیه یکی از تیم‌هایی است که مبلغ ۲۵۰ هزار دلار برای در اختیار گرفتن طارمی پیشنهاد داده اما به دلیل رقم پایین این پیشنهاد مدیر برنامه‌های طارمی این پیشنهاد را رد کرده است.

همچنین طارمی پیشنهادی هم از لیگ هلند دارد که مبلغ پیشنهادی این تیم هم پایین است و طارمی راهی این تیم هم نخواهد شد اما تیم‌های حوزه خلیج فارس برای در اختیار گرفتن این مهاجم مبلغ بیشتری پیشنهاد داده اند.

باشگاه لخویا قطر مبلغ ۷۰۰ هزار دلار به عنوان پیشنهاد مالی به طارمی ارائه کرده و از طرف دیگر هم مسئولان باشگاه القادسیه کویت که مدتهاست به دنبال جذب این بازیکن هستند رقم یک میلیون و ۲۰۰ هزار دلار را به طارمی پیشنهاد کردند و قرار است برخی مسئولان این باشگاه دوشنبه به تهران بیایند تا مذاکرات حضوری برای جذب طارمی برگزار شود.

پیشنهاد باشگاه‌ ترکی و هلندی برای جذب طارمی

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها