۲۷ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۳۰ دی ۱۳۹۳
  • کد خبر :5721
  • بدون دیدگاه

پیام سید حسن نصرالله به اسرائیل تنها با ۲ کلمه

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان در پیامی دوکلمه‌ای به صهیونیست‌ها هشدار داده و اعلام کرد: “جهزوا ملاجئکم” (پناهگاه‌هایتان را حاضر کنید..) به گزارش ایسنا، پس از حمله روز گذشته…

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان در پیامی دوکلمه‌ای به صهیونیست‌ها هشدار داده و اعلام کرد: “جهزوا ملاجئکم” (پناهگاه‌هایتان را حاضر کنید..)
به گزارش ایسنا، پس از حمله روز گذشته نظامیان صهیونیست به عناصر مقاومت و حزب‌الله در بلندی‌های جولان، امروز سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان خطاب به صهیونیست‌ها تنها به این بسنده کرد که “جهزوا ملاجئکم!”

پیام دو کلمه‌ای نصرالله به اسرائیل

این پبام که بدون هیچ توضیحی و به دو زبان عبری وعربی با عکسی از دبیرکل حزب‌الله بر روی خروجی سایت شبکه المنار قرار گرفته، در واقع اعلام جنگ نصرالله به رژیم صهیونیستی محسوب می‌شود.

روز گذشته شبکه المنار وابسته به حزب الله لبنان اعلام کرد یک فروند بالگرد اسرائیل به استان قنیطره سوریه حمله موشکی کرد. در این حمله تعدادی از اعضای حزب الله لبنان به شهادت رسیدند.
شبکه العربیه هم اعلام کرد منابع لبنانی گفته اند در این حمله ارتش اسرائیل، چند عضو حزب الله لبنان و ۶ ایرانی کشته[شهید] شدند اما این خبر هنوز از سوی مقامات رسمی تایید نشده است.

شبکه الجزیره هم اعلام کرد:‌در این حمله ارتش اسرائیل، تعدادی از اعضای ارشد حزب الله لبنان از جمله جهاد فرزند عماد مغنیه از فرماندهان نظامی سابق حزب الله به شهادت رسید.

روزنامه جروزالم پست اسراییل نیز به نقل از منابع نزدیک به حزب الله لبنان نوشت : جهاد مغنیه فرزند عماد مغنیه نیز در میان کشته شدگان[شهدا] حمله روز یکشنبه اسراییل است. عماد مغنیه از فرماندهان ارشد حزب الله لبنان بود که در سال ۲۰۰۸ در دمشق به شهادت رسید.

منابع خبر عصر ایران

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها