۱ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
  • کد خبر :11166
  • بدون دیدگاه

قيمت‌گذاري نجومي يوونتوس روي پوگبا

پوگبا در سیتی یا پاری سن ژرمن ؟ / ۱۰۰ میلیون یورو پیشنهاد یوونتوس

سران یوونتوس قیمت “پل بوگبا” ستاره فرانسوی خود را ۱۰۰ میلیون یورو اعلام کردند ، تیم های منچستر سیتی و پاری سن ژرمن به شدت دنبال به خدمت گرفتن هافبک…

سران یوونتوس قیمت “پل بوگبا” ستاره فرانسوی خود را ۱۰۰ میلیون یورو اعلام کردند ، تیم های منچستر سیتی و پاری سن ژرمن به شدت دنبال به خدمت گرفتن هافبک راه راه پوشان می باشند.

با وجود انکار مدیران یوونتوس در مورد مذاکره با باشگاه های خواهان پوگبا، یک مساله انکار نشدنی است. اینکه پوگبا در صورت رسیدن یک پیشنهاد خوب از باشگاهی بزرگ، یوونتوس را ترک خواهد کرد. مساله ای که مدیر برنامه های او “مینو رایولا”نیز آن را تایید کرده است.
طبق گزارش منتشر شده در AS، پوگبا در حال حاضر سه مشتری جدی دارد. پاری سن ژرمن، منچسترسیتی و بارسلونا. یوونتوس به هر سه باشگاه اعلام کرده است که برای فروش پوگبا، ۱۰۰ میلیون یورو می خواهد. پی اس جی با این قیمت مشکلی ندارد. سیتی حاضر است توره را وارد این پروسه کند اما مشکل اینجاست که حقوق سالیانه توره، ۹ میلیون یورو است؛ در حالیکه مثلا پیرلو در یوونتوس ۴٫۵ میلیون یورو دریافت می کند. بارسلونا نیز حاضر است پدرو و مونتویا را وارد پروسه انتقال پوگبا کند.

پوگبا در سیتی یا پاری سن ژرمن ؟ / 100 میلیون یورو پیشنهاد یوونتوس

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها