۳۰ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۷ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :54045
  • بدون دیدگاه

سلفی دو روحانی با دختر اروپایی/پوستر جنجالی فیلم پارادایس+عکس

پوستر فیلم «پارادایس» با حضور دو روحانی و یک زن بی‌حجاب به کارگردانی علی عطشانی رونمایی شد.

تالار خبر – پوستر فیلم «پارادایس» با حضور دو روحانی و یک زن بی‌حجاب به کارگردانی علی عطشانی رونمایی شد.

داستان «پارادایس» به تهیه‌کنندگی علی عطشانی در مورد دو طلبه جوان است که می‌خواهند برای شرکت در سمیناری دانشگاهی پیرامون ادیان الهی به آلمان بروند. رئیس حوزه علمیه آن‌ها که حاج‌آقا فراستی نام دارد، راه سفر را بر آن‌ها می‌بندد. طلبه‌های جوان، ویزایی هم برای او می‌گیرند تا با آن‌ها به آلمان برود.

بازیگران «پارادایس» که محصول سال ۱۳۹۴ است مهران رجبی، جواد عزتی،  محمدعلی نجفیان، سامان صفاری، بیتا عطشانی، الیویا بورکارت، ماتیاس متس، کلاتسیدا روبرت و کاترین فلوس هستند.

علی عطشانی اردیبهشت ماه سال جاری اعلام کرده بود نسخه نهایی فیلم سینمایی «پارادایس» برای دریافت پروانه نمایش به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تحویل داده شده است  تا در نوبت اکران عید فطر قرار گیرد.

تهیه‌کننده و کارگردان «پارادایس» این اثر را یک فیلم دینی نامیده بود که با نگاهی طنازانه به برتری مسلمان‌ها در اروپا اشاره می‌کند.

پوستر جنجالی فیلم پارادایس

 واکنش کارگردان «پارادایس» به انتشار بدون‌ اجازه پوستر جنجالی فیلمش

علی عطشانی کارگردان فیلم «پارادایس» درباره تصویری که به عنوان پوستر این فیلم منتشر شده توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، انتشار پوستر فیلم «پارادایس» در فضای مجازی بحث‌های بسیاری درباره حضور یک زن بی‌حجاب کنار دو روحانی ایجاد کرد. در این پوستر دو شخص با لباس روحانی در حال سلفی گرفتن با یک زن دیده می‌شوند.

در حالی که برخی از سایت‌ها این عکس را به عنوان پوستر رسمی فیلم «پارادایس» معرفی کرده بودند، علی عطشانی کارگردان فیلم با رد این مطلب گفت: « دقایقی پیش پوستری از فیلم پارادایس در یکی از سایتهای سینمایی منتشر شد با عنوان رونمایی از پوستر فیلم پارادایس، به اطلاع دوستان میرسانم  تا زمانی که پروانه نمایش از سوی وزارت ارشاد صادر نشود، هیچ پوستری و هیچ گونه تبلیغی از این فیلم از سوی عوامل منتشر نشده و نخواهد شد، پوستری که منتشر شده اتودی است که طبق روال همه فیلم‌ها برای این فیلم زده شده است و بدون اجازه نشر گردیده است.»

«پارادایس» با بازی جواد عزتی و مهران رجبی درباره دو طلبه جوان است که می‌خواهند برای شرکت در سمیناری دانشگاهی پیرامون ادیان به آلمان بروند. رئیس حوزه علمیه آن‌ها که حاج آقا فراستی نام دارد، راه سفر را برآن‌ها می‌بندد. طلبه‌های جوان با اغفال حاج آقا فراستی، ویزایی هم برای او می‌گیرند و او را با خود به آلمان می‌برند.

از فیلم‌های کارنامه کاری عطشانی می‌توان به «دموکراسی در روز روشن»، «تلفن همراه آقای رییس‌جمهور» و «نقش نگار» اشاره کرد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها