۳۰ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۳ شهریور ۱۳۹۵
  • کد خبر :51897
  • بدون دیدگاه

عکس/نوشته پشت ماشین صاحب ناراضی MVM 315

تصویر جالب منتشر شده در فضای مجازی از نوشته ای در پشت خودروی MVM 315 توسط صاحب این ماشین

تصویر جالب منتشر شده در فضای مجازی از نوشته ای در پشت خودروی MVM 315 توسط صاحب این ماشین که گویا به شدت از کیفیت این محصول چینی بشدت ناراضی می باشد.

پشت ماشین صاحب ناراضی MVM 315

گفتنی است قبلا نیز صاحب یک دستگاه خودروی چینی برلیانس هم همین اقدام را انجام داده بود (از اینجا ببینید)


در همین زمینه بخوانید :

اشباع بازار از خودروهای بی کیفیت چینی

خانه ملت؛ ولی ملکی با اشاره به اینکه کیفیت خودرو تابع چند عامل مهم است، گفت: منابع انسانی و تحقیق و توسعه از عوامل مهم در کیفیت خودرو است و خودروسازی های داخلی ما همانند دنیای پیشرفته و صنعتی در این زمینه عمل نکرده اند.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه از دل تحقیق و توسعه خارجی ها گاهی خودروهایی به بازار روانه می شود، که برای مصرف کنندگان تازگی دارد، افزود:سرمایه گذاری بیشتر در تحقیق و توسعه به تبع خود استانداردهای سختگیرانه تر و کنترل کیفیت دقیق تری ترسیم می کنند.

ایران با صنعتی شدن فاصله بسیاری دارد

ملکی با اشاره به اینکه ایران با صنعتی شدن فاصله بسیاری دارد، ادامه داد:از دهه ۸۰ به بعد خودروسازی کشور جهش پیدا کرد و توانست با مشارکت و همکاری خودروسازان خارجی از تولید پیکان به سمند دست پیدا کند و کیفیت خودروها به حد مطلوبی دست یافت.

وی با بیان اینکه ایران از لحاظ تیراژ تولید تا سال ۹۰ جزء دوازده کشور نخست دنیا بود، یادآور شد:با اعمال تحریم ها شرکت پژو، رنو و سیتروئن یکباره ایران را ترک کرده و فعالیت خود را با خودروسازی های داخلی قطع کردند.

خودروهای چینی از ابتدای دهه ۹۰ بازار ایران را اشباع کردند

ملکی با اشاره به اینکه خودروهای چینی از ابتدای دهه ۹۰ بازار ایران را اشباع کردند ، افزود:خودروهای چینی به اندازه خودروهای اروپایی کیفیت نداشته و این سبب کاهش کیفیت خودروهای داخلی و کاهش تقاضای مشتریان شد، در همین راستا از میزان نقدینگی کاسته و خودروسازان به قطعه سازان بدهکار شدند.

رییس کمیته صنعت کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه قطعه های داخلی به دلیل کمبود نقدینگی به همراه قطعه های چینی کیفیت خودروهای داخلی را کاهش داد، تصریح کرد:همه این عوامل دست به دست هم داد و کیفیت خودروهای داخلی را به این روز دچار کرد که اگر جهش دهه ۸۰ ادامه پیدا می کرد، حداقل کیفیت خودروهای داخلی با خودروهای کره ای برابری می کرد./

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها,
دیدگاه ها