۲۸ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۴ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :50556
  • بدون دیدگاه

عکس/پست اینستاگرامی علی کریمی درباره لیلا رجبی

علی کریمی امروز نوشته ای را برای لیلی رجبی منتشر کرد.

علی کریمی امروز نوشته ای را برای لیلی رجبی منتشر کرد.

نام لیلی رجبی، قهرمان پرتاب وزنه ایران که نتوانست در المپیک موفق شد، هنوز بر سر زبان هاست. به دلیل انتقاد کارشناس شبکه ورزش از رجبی، به ناگهان همه به حمایت از رجبی پرداختند. او این ورزشکار ایرانی را بی غیرت خواند.

علی کریمی چهره محبوب قرمزهای پایتخت هم هم امروز متنی را در حمایت از رجبی منتشر کرد: «خسته نباشید خانم رجبى، همه مردم ایران قدردان شما و دیگر ورزشکاران المپیکى که با وجود امکانات کم ولى با تلاش و زحمت فراوان از رسیدن به مدال باز ماندن، هستند.»

پست اینستاگرامی علی کریمی درباره لیلا رجبی


در همین زمینه بخوانید :

علی کریمی در نقشی دیگر

به گزارش “تالار خبر” و به نقل از مهر، چرا یک بازیکن  محبوب دل مردم می‌شود و آن دیگری با وجود تلاش زیاد محبوب نیست؟ آیا باید همه دلیل محبوبیت‌ها را در دریبل روی یک قاب دستمال جستجو کرد و یا تیپ و قیافه  عجیب و غریب و مانکن؟

واقعیت این است که موارد بالا حتما روی ستاره شدن موثرند اما روی محبوب شدن باید همچنان منتظر موارد بیشتری بود. علی کریمی یکی از محبوب ترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است.

کریمی برای دل خودش کار خیر می کند، نمی دانیم هنوز هم آن «نوا خانه» در ورامین را دارد و هزینه نگه داری بچه های بی سرپرست را به دور از هیاهو و تبلیغات دارد یا نه؟وی گاهی به ورامین می‌رفت و فقط با بچه های بی‌سرپرست و بد سرپرست و بی خانمان فوتبال بازی می کرد.

خصوصیات شخصی علی کریمی به کنار، به پرسپولیس می رسیم و او را با برخی از دیگر پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس بدون ذکر نام مقایسه می کنیم.

برخی پیشکسوتان هستند که علیه تیم مصاحبه می کنند، آنها آنقدر این کار را انجام می دهند تا پست مورد نظر خودشان را بگیرند، بعد که پست را می گیرند و از منافع مادی و معنوی آن بهره مند می شوند، تا روزی که هستند کمک خاصی نمی کنند و فقط تعریف  و تمجید می‌کنند تا بمانند.

علی کریمی اما مثل یک بزرگ تر عمل می کند، لازم باشد با رامین رضائیان و طارمی قهر می‌کند و آنها را از صفحه شخصی‌اش کنار می‌گذارد، لازم باشد برای آنها وساطت می‌کند، سر تمرین پرسپولیس می‌رود و بازیکنان و مربی را شارژ روحی می‌کند.

او دنبال پست نیست، دنبال مقام و پول نیست، خودش است، خسته از محبوبیت و مشتاق تنهایی و خلوتی برای خودش. او را مقایسه کنید با پیشکسوتانی که مدام علیه باشگاه هستند، هر روز علیه تیمشان حرف می‌زنند و تا پست نداشته باشند کمک نمی‌کنند، پست هم که داشته باشند بعضا کمک نمی‌کنند.

علی کریمی داستان دیگری دارد، نوع و جنس پیشکسوت بودنش هم متفاوت است، چوب لای چرخ نیست، استخوان در گلو نیست، او اینجا هم دریبل زن است و افتخار آفرین.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها