۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۳ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :50506
  • بدون دیدگاه

عکس/نقش پرچم ایران بر روی ناخن های لیلا رجبی

پس از بی غیرت خواندن لیلا رجبی پرتابگر وزنه ایران در المپیک ، به دلیل کسب نتیجه ضعیف و حذف از المپیک ، تصویر جالب از لاک زدن این بانوی ورزشکار با طرح پرچم ایران

پس از بی غیرت خواندن لیلا رجبی پرتابگر وزنه ایران در المپیک ، به دلیل کسب نتیجه ضعیف و حذف از المپیک ، تصویر جالب از لاک زدن این بانوی ورزشکار با طرح پرچم ایران

نقش پرچم ایران بر روی ناخن های لیلا رجبی

 

لیلا رجبی : برای آن کارشناس متاسفم

بعد از اینکه لیلا رجبی در دور مقدماتی مسابقات پرتاب وزنه بانوان حذف شد مجری برنامه  از واژه خونسرد در وصف او شروع کرد و رفته رفته به بی غیرت رسید. رجبی بابت این موضوع ناراحت است و می گوید: شنیدم که احسان مهاجر شجاعی در یک برنامه تلویزیونی و جلوی چشم ۷۰ میلیون ایرانی، مرا متهم به بی‌غیرتی کرده است، در حالی که من در این ۸ سالی که در ایران هستم، افتخارات بیشتری نسبت به او کسب کرده‌ام. همیشه تلاش کرده ام که پرچم ایران را بالا ببرم، چه با مربی، چه بدون مربی، چه با امکانات یا بی امکانات. مهاجر شجاعی در المپیک ۲۰۰۸ پکن پنجاهم شد، آیا فکر می‌کند با این نتیجه خودش هم بی‌غیرت است که حالا در مورد من این‌طور حرف می‌زند؟ او اگر به خودش بی‌غیرت نمی‌گوید، پس چطور می‌تواند جلوی تمام مردم به من توهین کند؟

او در ادامه گفت: گفتن بی‌غیرت به کسی، توهین بزرگی است و من از این بابت برای ایشان خیلی متاسفم، چون من همیشه ایران را کشور خودم دانسته‌ام و کم نگذاشته‌ام.

رجبی در پایان با دفاع از احسان حدادی این طور صحبت هایش را پایان داد: در مورد احسان حدادی هم طوری حرف زده‌اند که به نظرم اصلا درست نیست. احسان واقعا تکرار نشدنی است. من نمی‌دانم واقعا دوومیدانی چند سال دیگر می‌تواند در المپیک مدال بگیرد؟ پس نباید با یک باخت، این‌طور به یک ورزشکار توهین کرد. احسان مهاجر شجاعی اگر امروز حرفی می‌زند، به خاطر مشکلی است که با کیهانی دارد، در حالیکه نباید این مشکل را به ورزشکاران بکشاند. فکر نمی‌کنم مشکل کیهانی به بچه‌ها ربط داشته باشد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها