۲۵ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
  • کد خبر :43638
  • بدون دیدگاه

رستوف 3 - زنیت 0

ویدیو گل سردار آزمون برای رستوف در بازی با زنیت

تیم رستوف موفق شد در خانه تیم مشهور زنیت را با نتیجه پرگل ٣-٠ شکست دهد و به صدر جدول برود.

در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر روسیه از ساعت ۲۱ روستوف به مصاف تیم مدعی زنیت رفت که این دیدار در نهایت با نتیجه ۳ بر صفر به سود روستوف با گلزنی سردار آزمون خاتمه یافت.

بازی تیم های روستوف و زنیت در هفته بیست و ششم لیگ روسیه، امشب و از ساعت ۲۱ به میزبانی روستوف آغاز شد، دیداری که برای شاگردان قربان بردیف از اهمیت ویژه ای برخوردار بود. این تیم که سردار آزمون را از ابتدا در ترکیب ثابت خود در همان نیمه اول و در دقیقه ۴۴ موفق شد با کانگا با یک گل از حریف خود پیش بیفتد و به عنوان تیم برنده به رختکن برود.

در نیمه دوم بازهم این روستوفی ها بودند که موفق شدند به گل برسند و این بار در دقیقه ۵۹ ستاره ایرانی این تیم، سردار آزمون برای تیمش گلزنی کرد تا با اختلاف بیشتری به ادامه بازی بپردازند. در ادامه نیز اروخین در فاصله چهارده دقیقه مانده تا پایان دیدار گلزنی کرد تا سردار و یارانش این بازی مهم را با یک نتیجه فوق العاده به سود خود به پایان برسانند و با ۵۱ امتیاز و در حالی که زسکا مسکو را با یک امتیاز کمتر به دنبال خود می بینند در صدر جدول قرار بگیرند.

در این دیدار سردار آزمون در دقیقه ۶۴ تعویض شد و جای خود را به بازیکن دیگری داد اما دیگر بازیکن ایرانی این تیم یعنی سعید عزت اللهی فرصت حضور در میدان را پیدا نکرد و بازی را از روی نیمکت پیگیری کرد.

 

گل زیبای سردار آزمون در بازی رستوف – زنیت

در همین زمینه بخوانید :

آزمون: جنگ قهرمانی تا روز آخر ادامه دارد

مهاجم ایرانی روستوف در آستانه جدال حساس با زنیت مصاحبه ای با سایت این باشگاه انجام داد.

در آخرین دیدار از هفته بیست و پنجم لیگ برتر روسیه فردا شب در دیداری حساس یاران آزمون و عزت الهی در تیم صدرنشین روستوف میزبان شاگردان ویلاش بواش در تیم مدعی زنیت خواهند بود.سایت رسمی باشگاه روستوف در آستانه این دیدار به مصاحبه با سردار آزمون مهاجم ایرانی خود پرداخت.

*نظر شما در مورد تیم زنیت چیست؟

– زنیت یک مدعی کاملا جدی است که از بازیکنان بسیار بزرگی سود می برد، ولی ما هم فقط روی کسب یک نتیجه خوب مقابل این تیم تمرکز کرده ایم چون می دانیم جنگ قهرمانی تا روز آخر ادامه دارد.

* بهترین بازیکن زنیت از نظر تو کدام است؟

– اجازه دهید از بازیکنی اسم نبرم، همه بازیکنان زنیت ستاره هستند و در تمام خطوط این تیم بازیکنان بزرگی بازی می کنند.

* خیلی ها فکر می کنند زنیت امسال قهرمان خواهد شد، نظر شما چیست؟

– بله، قطعا زنیت هم تا پایان فصل برای قهرمانی خواهد جنگید، این باشگاه هم مثل بقیه تیم ها پشت  سر ماست اما ما به اینکه تحت تعقیب این تیم هستیم فکر نمی کنیم، ما فقط باید بازی خود را انجام دهیم.

* ورزشگاه در این دیدار پر خواهد بود، برای کسب پیروزی از تماشاگران چه می خواهید؟

– امیدوارم با حمایت آنها باز هم مثل گذشته بازی خوبی انجام دهیم ما برای آنها بازی می کنیم و خوشحالم که در این دیدار استادیوم پر خواهد شد.

هم اکنون در جدول رده بندی رقابت ها روستوف با ۴۸ امتیاز صدرنشین است و زنیت با ۴۶  امتیاز در رده سوم قرار دارد.

دیدار دو تیم ساعت ۲۱ فرداشب آغاز خواهد شد.

منبع: ورزش ۳

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها