۶ تیر ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۸ آبان ۱۳۹۵
  • کد خبر :56173
  • بدون دیدگاه

ویدیو جنجالی سیلی زدن مامور شهرداری فومن به زنان فروشنده

کلی ویدیویی جنجالی ضرب شتم بانوی دستفروش توسط مامور شهرداری فومن که فضای مازی را تحت تاثیر خود قرار داده است .

کلی ویدیویی جنجالی ضرب شتم بانوی دستفروش توسط مامور شهرداری فومن که فضای مازی را تحت تاثیر خود  قرار داده است .

سیلی خوردن زن دستفروش از مامور شهرداری فومن

شب گذشته انتشار فیلمی از برخورد زننده کارمند سدمعبر شهرداری فومن با یک خانم دستفروش افکار عمومی را جریحه دار کرد.

به گزارش عصر ایران به نقل از دیارمیرزا، آنطور که در فیلم مشخص است کارمند سدمعبر شهرداری پس از جمع آوری وسایل این خانم با وی درگیری لفظی پیدا کرده و در کمال تاسف اقدام به سیلی زدن به وی می کند.

در همین رابطه هوشنگ عباسقلیزاده شهردار فومن  با بیان اینکه جمع آوری دستفروشان یک کار قانونی است اظهار کرد: برای تمامی دستفروشان محلی اختصاص پیدا کرده و علی رغم اینکه همه‎ی آنها به محل جدید انتقال پیدا کرده اند اما این خانم همچنان در جای سابق خود حضور پیدا می کند.

شهردار فومن ضمن محکومیت اقدام کارمند سدمعبر شهرداری در برخورد با این خانم دستفروش اعلام کرد: جمع آوری سد معبر باید مبتنی بر ضوابط قانونی باشد و ماموران شهرداری به هیچ وجه حق درگیری ندارند. عباسقلیزاده در ادامه اظهار کرد: با توجه به ابعاد حادثه و بررسی دقیق موضوع ضمن دلجویی از این بانوی دستفروش حتما با این مامور خاطی برخورد قانونی خواهد شد و احتمال اخراج او نیز وجود دارد.

 

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها
  1. قضول نوشته است:

    این جالبه که اگر یک بار حق به حقدار برسه میشه خبر و تو تمام سایتها منعکس میشه. این که یک چند نفر به مجازات عمل ناپسندشون رسیدن این قدر کم و استثنا هست که باید در اخبار به دنبال آن باشیم