۳۰ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۶ دی ۱۳۹۵
  • کد خبر :57499
  • بدون دیدگاه

ویدیو دیدنی از تعقیب و گریز مزدا ۳ سرقتی توسط پلیس تهران

ویدیو جذاب و دیدنی از تعقیب یک دستگاه مزدا ۳ سرقتی توسط ژلیس تهران که به دستگیری مجرمان همراه با تیراندازی همراه بود .

پلیس آگاهی تهران بزرگ، ۳۰ آذر ماه سال جاری واحد گشت آشکار پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان شوش به یک دستگاه خودرو مزدا ۳ مشکوک شده که با استعلام از مرکز پیام مشخص شد خودرو مذکور دارای سابقه سرقت است.

راننده خودرو مزدا ۳ به محض شنیدن دستور توقف از سوی واحد گشت پلیس آگاهی، با افزایش سرعت اقدام به فرار می کند؛ مأمورین با استفاده از علائم هشدار دهنده سعی در متوقف نمودن خودرو کرده و با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک چند تیر هوایی می کنند اما راننده خودرو مزدا ۳ همچنان به فرار ادامه می دهد و نهایتا لاستیک های خودرو مورد اصابت گلوله مأمورین قرار می گیرد.

راننده خودرو مزدا ۳ با وجود پنچر شدن لاستیک خودروی مسروقه سعی در فرار از دست مأمورین را داردو همین امر باعث برخورد خودرو مسروقه با چند دستگاه از خودروهای عبوری، یک دستگاه موتورسیکلت و در چندین نوبت نیز برخورد با چرخ دستی های ویژه حمل بار محدوده بازار تهران و واژگونی آنها در خیابان می شود اما نهایتا متوقف و قبل از هرگونه اقدام به فرار با پای پیاده، با عکس العمل مأمورین دستگیر می شود.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار این خبر اعلام کرد: متهم دستگیر شده جهت انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی دیگر جرایم ارتکابی و همدستانش، با دستور مقام قضایی در اختیار اداره دوم مبارزه با سرقت وسایط نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

مطالب مرتبط
دیدگاه ها