۲ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۴ شهریور ۱۳۹۵
  • کد خبر :51303
  • بدون دیدگاه

ویدیو/گل دیدنی سردار آزمون برابر آژاکس آمستردام

در بازی برگشت پلی آف لیگ قهرمانان اروپا روستوف با گل زیبای مهاجم ایرانی خود با برتری به رختکن رفت.

به گزارش “تالار خبر” سردار آزمون در دیدار مقابل آژاکس در دیدار برگشت از مرحله پلی آف لیگ قهرمانان اروپا موفق به گلزنی شد.

تیم های روستوف و آژاکس در حالی برای بار دوم در طول یک هفته گذشته به مصاف هم رفتند که نایب قهرمان روسیه این بار یک تغییر بزرگ در ترکیبش داشت و سردار آزمون را از ابتدا به میدان فرستاده بود. تغییری که در همان نیمه نخست تاثیر خود را نشان داد و باعث شد تا با گلزنی این مهاجم جوان روس ها تنها ۴۵ دقیقه با بزرگ ترین افتخار دوران فوتبال شان فاصله داشته باشند.

سردار که در این بازی پرتلاش ظاهر شده بود در دقیقه ۳۴ بازی روی ارسال زیبای نوبوآ با پروازی بلند توپ را روی دستان سیلیسن دروازه بان جدید بارسلونا درون دروازه آژاکس قرار داد تا ورزشگاه کوچک اما مملو از تماشگر روستوف منفجر شود. قهرمان اسپانیا که به تازگی گلر آژاکس را خریده به این بازیکن اجازه داد تا در بازی امشب برای آخرین بار پیراهن آژاکس را برتن کند غافل از این که مهاجم ایرانی روستوف ضعف های این دروازه بان را به رخ همگان خواهد کشید.

مازیچ داور صربستانی که طرفداران ایرانی هنوز خاطره قضاوت بد او را در جام جهانی ۲۰۱۴ برابر آرژانتین فراموش نکرده اند این بار چند دقیقه بعد از گلزنی سردار با یک خطای کوچک به مهاجم ایرانی کارت زرد نشان داد تا اعتراض روس ها بلند شود.

ویدیو گل ضربه سر سردار آزمون برابر آزاکس

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها