۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۵ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :49415
  • بدون دیدگاه

ویدیو/نخستین تریلر رسمی فصل پنجم “فرار از زندان”منتشر شد

در جریان رویداد کامیک کان ۲۰۱۶ که در سن دیگو برگزار می‌شود، تریلر جدیدی از فصل جدید سریال فرار از زندان (Prison Break) منتشر شد. با ما همراه باشید.

در جریان رویداد کامیک کان ۲۰۱۶ که در سن دیگو برگزار می‌شود، تریلر جدیدی از فصل پنجم سریال فرار از زندان (Prison Break) منتشر شد. با ما همراه باشید.

Prison Break یکی از موفق‌ترین و به‌یاد‌ماندنی‌ترین سریال‌هایی است که طرفداران بسیار زیادی دارد. به همین دلیل هم زمانی که اعلام شد فصل جدیدی از این سریال با حضور همان بازیگران قبلی ساخته می‌شود، افراد زیادی خوشحال شدند و بی‌صبرانه منتظر آغاز پخش این فصل از سریال از شبکه FOX هستند. در جریان رویداد Comic-Com 2016، بازیگران فیلم از جمله دامینیک پارسل، ونتورت میلر، سارا وین کالیز، رابرت نپر و تهیه‌کنندگان آن یعنی وان ویلموت و مایکل هورویتز حضور داشتند و از جدید‌ترین تریلر آن رونمایی کردند.

«این قسمت از متن داستان سریال را لو می‌دهد»

داستان نسخه اصلی سریال فرار از زندان در مورد مایکل اسکافیلد (با بازی میلر) است که قصد دارد برادر محکوم به اعدام خود یعنی لینکولن باروز (با بازی پارسل) را نجات دهد.

آخر سریال اصلی به نوعی شکل گرفت که تصور می‌شد مایکل مرده است. ولی در جریان فصل پنجم این سریال، سارا (همسر مایکل با بازی سارا وین کالیس) و لینکولن متوجه می‌شوند که مایکل هنوز زنده است و در زندانی در کشور مراکش است. به همین دلیل هم سعی می‌کنند تا وی را از زندان فراری بدهند.

منبع:برترین ها

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها