۲۸ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۶ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :53463
  • بدون دیدگاه

وضعیت جهانبخش برای بازی برابر تیم اسرائیلی مشخص شد+عکس

باشگاه آلکمار هلند رسما اعلام کرد علیرضا جهانبخش ستاره ملی‌پوش ایرانی در فهرست این تیم برای دیدار با مکابی تل‌آویو اسراییل حضور ندارد.

باشگاه آلکمار هلند رسما اعلام کرد علیرضا جهانبخش ستاره ملی‌پوش ایرانی در فهرست این تیم برای دیدار با مکابی تل‌آویو اسراییل حضور ندارد.

http://talarekhabar.com/wp-content/uploads/2016/09/Jahanbakhsh-Is.jpg

باشگاه هلندی اعلام کرد از حساسیت بین ایران و اسراییل اطلاع دارد و بعد از مشورت مدیران این باشگاه، جهانبخش در این بازی اروپایی حضور نخواهد داشت.


در همین زمینه بخوانید :

روند بهبودی جهانبخش به خوبی طی می‌شود

شاگردان ون دن بروم در حالی میزبان ایگلز بودند که در صورت برتری در این بازی می توانستند تا جایگاه سوم جدول رده بندی صعود کنند اما در شبی که جهانبخش باز هم به دلیل مصدومیت غیبت داشت به تساوی ۲-۲ رضایت دادند تا به رده پنجم جدول سقوط کرده و اختلافشان با صدرنشین بیشتر شود.

در شرایطی که غیبت این بازیکن ایرانی طولانی تر از پیش بینی های اولیه شد تا نگرانی ها بابت این بازیکن کلیدی و تاثیرگذار در بین طرفداران آلکمار بیشتر شود این باشگاه با انتشار ویدئویی از آغاز تمرینات با توپ و دویدن ملی پوش ایرانی نوشت:« برنامه بهبودی جهانبخش طبق برنامه به خوبی پیش می رود و این بازیکن به زودی در ترکیب تیم به میدان خواهد رفت».

آلکمار در دومین هفته از رقابت های یورولیگ پنجشنبه هفته جاری در بندر پطرزبورگ روسیه باید به مصاف زنیت برود، جدالی که از اهمیت خاصی برای ون دن بروم برخوردار است به همین خاطر کادر پزشکی باشگاه آلکمار در تلاش است تا جهانبخش را به این بازی حساس برساند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها