۶ تیر ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۷ شهریور ۱۳۹۵
  • کد خبر :52204
  • بدون دیدگاه

ورود کیا سورنتو به خانه ای در ده ونک تهران+تصاویر

ساعت ۱۷:۴۰ روز گذشته در ده ونک یک دستگاه خودرو سواری شاسی بلند پس از برخورد با دیوار منزل مسکونی و تخریب دیوار، متوقف و راننده خودرو از ناحیه دست و سر دچار آسیب شد.

ساعت ۱۷:۴۰ روز گذشته در ده ونک یک دستگاه خودرو سواری شاسی بلند (کیا سورنتو) پس از برخورد با دیوار منزل مسکونی و تخریب دیوار، متوقف و راننده خودرو از ناحیه دست و سر دچار آسیب شد.

ورود کیا سورنتو به خانه ای در ده ونک تهران+تصاویر

ورود کیا سورنتو به خانه ای در ده ونک تهران+تصاویر

 


در همین زمینه بخوانید :

برخورد هولناک دو خودرو روی پل آزادگان تهران/ یک خانم به شدت آسیب دید

باشگاه خبرنگاران جوان، در پی تماس مکرر شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اعلام این حادثه توسط شهروندان بلافاصله ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت ۲۲:۲۵ شب گذشته زنگ ایستگاه ۲۱ را به صدا در آورد و آتش نشانان به همراه گروه امداد و نجات ۲ روانه شمال به جنوب بزرگراه امام علی(ع)، روی پل آزادگان شدند.

محمد خیرخواه فرمانده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه در این باره گفت: پس از رسیدن به محل حادثه مشاهده شد دو دستگاه خودروی سواری پژو به شدت با یکدیگر برخورد کردند.

وی ادامه داد: بر اثر شدت این برخورد یکی از سر نشینان تاکسی که خانمی ۴۶ ساله به نام(صفیه-ج) بود از ناحیه گردن، کمر و پا دچار جراحت شده و در اتاقک در هم پیچیده یکی از خودروها محبوس شده بود.

خیرخواه تاکید کرد: آتش نشانان بلافاصله ضمن ایمن سازی محل حادثه و قطع برق هر دو خودرو با استفاده از ابزار تخصصی نجات اقدام به بیرون آوردن فرد مصدوم کردند و وی را تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل برای انتقال به مرکز درمانی دادند.

گفتنی است؛ آتش نشانان در ادامه عملیات پس از انتقال خودروها به پارکینگ توسط پلیس راهور و پس از پاکسازی محل نیرو به عملیات خود پایان داد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها