۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۳ شهریور ۱۳۹۵
  • کد خبر :51250
  • بدون دیدگاه

نخستین تصاویر از ورود تیم ستارگان لالیگا به ایران

اعضای تیم فوتبال ستارگان سابق لالیگا، بامداد امروز از طریق فرودگاه امام خمینی به ایران آمدند.

اعضای تیم فوتبال ستارگان لالیگا که قرار است عصر پنج شنبه هفته جاری مقابل منتخبی از پیشکسوتان فوتبال کشورمان، قرار گیرند بامداد امروز وارد ایران شدند و مورد استقبال اعضای باشگاه هنرمندان ایران قرار گرفتند.

فرناندو مورینس ستارگان لالیگا به ایران

 ورود تیم ستارگان لالیگا به ایران

http://www.yjc.ir/files/fa/news/1395/6/3/5046469_153.jpg

 ورود تیم ستارگان لالیگا به ایران

http://www.yjc.ir/files/fa/news/1395/6/3/5046470_599.jpg

 ورود تیم ستارگان لالیگا به ایران

http://www.yjc.ir/files/fa/news/1395/6/3/5046477_932.jpg

 ورود تیم ستارگان لالیگا به ایران

http://www.yjc.ir/files/fa/news/1395/6/3/5046473_869.jpg

 ورود تیم ستارگان لالیگا به ایران

گایزگا مندیتا

http://www.yjc.ir/files/fa/news/1395/6/3/5046472_648.jpg

 

صحبت ستارگان لالیگا پس از ورود به تهران

مندیتا: پیام لالیگا را به مردم ایران می رسانیم

گایزگا مندیتا در گفت و گو با خبرنگاران درباره حضور تیم ستارگان سابق لالیگا در ایران، بیان کرد: از استقبال ایرانی ها تشکر می کنم. لالیگا در بالاترین سطح دنیای فوتبال قرار دارد و ما برنامه داریم با سفر به نقاط مختلف دنیا، پیام لالیگا را به فوتبالدوستان منتقل کنیم.

وی درباره شناخت از فوتبال ایران، گفت: من چند بازی تیم ملی ایران را دیده ام اما آشنایی دقیقی با فوتبال ایران ندارم. سال گذشته هم به ایران سفر کرده ام و مقابل بازیکنان ایرانی بازی کردم.
مندیتا در مورد شناخت از بازیکنانی چون نکونام و شجاعی، اظهار داشت: بازی های نکونام را در لایگا دیده ام. وی در دیدار سال گذشته ستارگان فوتبال جهان با بازیکنان ایرانی هم  شرکت کرد و فوتبالیست بزرگی است.

وی درباره آینده فوتبال ایران و این که آیا احتمال دارد تیم ملی کشورمان در سال های آتی جزو بزرگان فوتبال دنیا قرار گیرد، بیان کرد: ایران مسیر سختی برای رسیدن به این هدف دارد و باید سخت تلاش کند تا بتواند در جمع مدعیان فوتبال جهان قرار گیرد.

هافبک اسبق تیم مل اسپانیا درمورد افت فاحش فوتبال ملی این کشور در سال های اخیر، توضیح داد: تیم ملی فوتبال اسپانیا در ۱۰ سال گذشته ۲ بار قهرمان یورو و یک بار قهرمان جام جهانی شده است. ما تیم خوبی داریم و این نتایج در فوتبال طبیعی است. به هر حال نسل جدید فوتبال اسپانیا هم فرصت دارد تا در آینده ای نزدیک، قهرمانی در رقابت های مهم را تکرار کند.

 

سنا: حس خوبی از بازی مقابل ستارگان ایران دارم

هافبک سابق تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی کردن مقابل ستارگان فوتبال ایران را مثبت ارزیابی کرد.
مارکوس سنا درباره حضور ستارگان سابق لالیگا در ایران، بیان کرد: خوشحالم از این که به ایران آمده ام و  می خواهم در کنار ستارگان سابق لالیگا با فوتبال ایران آشنا شوم. حس خوبی است که مقابل ستارگان فوتبال ایران به میدان می رویم. سنا: حس خوبی از بازی مقابل ستارگان ایران دارم

وی افزود: من شناخت خاصی از فوتبال ایران ندارم اما به هر حال چند باری مقابل جواد نکونام و مسعود شجاعی در لالیگا بازی کرده ام.

کاپیتان سابق تیم ویارئال اسپانیا درباره افت فوتبال ملی این کشور، گفت: اسپانیا افتخارات زیادی را به دست آورده است. نمی توان همیشه در فوتبال خوب نتیجه گرفت اما ما به ستارگان جدید فوتبال کشورمان اعتقاد داریم و یقین دارم این بازیکنان در سال های آتی می توانند بار دیگر اسپانیا را به قله های موفقیت برسانند.

 

مورینتس: ستارگان لالیگا فرصت خوبی برای آشنایی با فوتبال ایران دارند

مهاجم سابق رئال مادرید گفت: آشنایی چندانی با فوتبال ایران ندارم اما امیدوارم پس از بازی با ستارگان ایران، بازیکنان بیشتری از کشور شما به لالیگا بیایند.
فرناندو مورینتس درباره حضور تیم ستارگان لالیگا در ایران بیان کرد: من آشنایی چندانی با ایران نداشتم اما امنیت ایران برایم جالب است و خوشحال می شوم که بیشتر با کشور شما آشنا شوم.مورینتس: ستارگان لالیگا فرصت خوبی برای آشنایی با فوتبال ایران دارند

وی درباره شناخت از فوتبال ایران، گفت:  شناخت چندانی از فوتبال ایران ندارم اما دیدار پنج شنبه فرصت خوبی برای آشنایی با فوتبال ایران است. در این ۲ روز سعی می کنم با فضای فوتبال در کشور شما بیشتر آشنا شوم.

مورینتس ادامه داد: از بین بازیکنان ایرانی، جواد نکونام را به خوبی می شناسم. دوست دارم پس از انجام بازی با ستارگان ایران، بازیکنان بیشتری از کشور شما در لالیگا به میدان روند.

مهاجم سابق رئال مادرید در پایان درباره ارزیابی خود از آینده فوتبال ایران با توجه به درخشش ملی پوشان کشورمان در جام جهانی ۲۰۱۴، اظهار کرد: به نظر من فوتبال ایران جای پیشرفت زیادی دارد و امیدوارم روند پیشرفت فوتبال ایران تداوم یابد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها