۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۸ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :54476
  • ۱ دیدگاه

تصاویر جدید از ورزشگاه فوق مدرن امام رضا (ع) مشهد

تصویر جدید از ورزشگاه “امام رضا (ع) مشهد” که ماننده یک ورزشگاه اروپایی بسیار زیبا و شیک ساخته شده است دارای مدرک کلاس A آسیا می باشد.

تصویر جدید از ورزشگاه “امام رضا (ع) مشهد” که مانند یک ورزشگاه اروپایی بسیار زیبا و شیک ساخته شده است دارای مدرک کلاس A آسیا می باشد.

آخرین وضعیت ورزشگاه :

در حال حاضر چیزی تا اتمام محوطه سازی نمانده
گیت های ورودی تماشماگران نصب شده اند
پارکینگ ۶۰۰۰ خودرویی آماده بهره برداری میباشد
ظریف کاری های داخلی ورزشگاه در مراحل پایانی است
چمن و پیست تارتان کاملا آماده است
دیوارهای آجری دور ورزشگاه در حال تعویض با نرده های فلزی هستند

ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد رقیب همتایان اروپایی

ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد رقیب همتایان اروپایی

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user246987/content-image/1024652550921001b.jpg

ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد رقیب همتایان اروپایی

ورزشگاه امام رضا (ع)

ورزشگاه امام رضا (ع)

ورزشگاه امام رضا (ع)

ورزشگاه امام رضا (ع)

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user246987/content-image/1024659450921001b.jpg

افتتاح ورزشگاه امام رضا (ع) بعد از محرم و صفر

در حالی که تیم ملی کشورمان تا چند روز دیگر باید برای برگزاری بازی‌های مقدماتی جام جهانی به میدان برود، کادر فنی تیم ملی از وضعیت چمن ورزشگاه آزادی رضایت چندانی ندارد و همین مسئله باعث شد تا پیش از موعد اعلام afc برای محل برگزاری این مسابقات، مسئولان فدراسیون فوتبال تلاش کنند تا بازی های تیم ملی در ورزشگاهی غیر از آزادی برگزار شود.

از این رو، دو ورزشگاه برای برگزاری دیدارهای شاگردان کی روش پیشنهاد شد که اولی ورزشگاه یادگار امام تبریز و دومین پیشنهاد، ورزشگاه مدرن و پیشرفته امام رضا(ع) مشهد بود.

رایزنی برای برگزاری بازی‌های ملی در تبریز یا مشهد

با توجه به زمان کوتاهی که ملی‌پوشان در پیش داشتند، رایزنی برای برگزاری بازی‌ها در ورزشگاه یادگار امام تبریز آغاز شد، اما به دلیل ترمیم و بازسازی چمن این ورزشگاه، گزینه اول مدیران فدراسیون و کادر فنی تیم ملی به سنگ خورد؛ اما آن‌ها هنوز یک گزینه دیگر داشتند و آن هم ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد بود.

پیش از اینکه فدراسیون‌نشینان این پیشنهاد را برای برگزاری بازی بدهند، چندین بار از این محل بازدید کرده بودند و البته موافقت مسئولان آستان قدس رضوی برای برگزاری بازی‌های تیم ملی عراق در ورزشگاه امام رضا(ع) ، مهر تایید دیگری بود تا آن‌ها بتوانند مسئولان آستان قدس را برای انجام بازی‌های تیم ملی کشورمان هم راضی کنند؛ اما اعلام زمان برگزاری بازی‌ها تیم‌های عراق و ایران در ماه محرم و روز عاشورا تقریبا همه چیز را روی هوا برد؛ چرا که مسئولان آستان قدس رضوی به شدت با برگزاری مسابقه در روز عاشورا مخالفت کردند و برای همین هم مسئولان فدراسیون عراق تهران را به عنوان شهر میزبان خود برای بازی‌هایشان اعلام کردند و البته فدراسیون فوتبال نیز به دنبال تغییر زمان برگزاری بازی تیم ملی افتاد تا عملا افتتاح ورزشگاه امام رضا(ع) به بعد از ماه‌های محرم و صفر موکول شود. البته در این بین برخی نیز از آماده نبودن تجهیزات این ورزشگاه خبرداده بودند و منتفی شدن بازی‌های عراق و ایران در این ورزشگاه را به این دلیل عنوان کردند.

ورزشگاه امام رضا(ع) آماده افتتاح است

مدیر تربیت بدنی آستان قدس رضوی اما در این باره صحبت‌های تکمیلی دارد. او عنوان می‌کند: این ورزشگاه در اختیار هیچ نهادی قرار ندارد و البته شایعات مربوط به آماده نبودن این ورزشگاه به دلیل مشکلات تجهیزات و تاسیسات فنی صحت ندارد. حسین یوفی ادامه می‌دهد: ورزشگاه امام رضا(ع) یکی از مجهزترین و پیشرفته‌ترین ورزشگاه‌های ایران و حتی خاورمیانه است و در حال حاضر نیز به صورت کامل تکمیل شده و تنها پیست تارتان آن در دست احداث است که تا چند روز آینده این پیست نیز تکمیل خواهد شد.وی ادامه داد: بنا بود تا ما در این ورزشگاه میزبان بازی‌های عراق باشیم، اما با توجه به برگزاری این بازی‌ها در ماه محرم امکان آن برای ما به هیچ وجه وجود نداشت و تصمیم گرفتیم تا زمان دیگری را برای افتتاح رسمی این ورزشگاه اختصاص دهیم. نگاه ما به این ورزشگاه ملی است و دوستان در فدراسیون نیز معتقد هستند بهتر است این ورزشگاه در یک دیدار ملی افتتاح شود و به دنبال زمان مناسبی برای افتتاح ورزشگاه هستیم.

یوسفی درباره اینکه آیا بعد افتتاح این ورزشگاه، تیم‌های باشگاهی مشهد نیز می‌توانند از آن استفاده کنند، افزود: بهتر است تا تیم‌های پدیده و سیاه‌جامگان نیز برای افتتاح این ورزشگاه مدتی صبر داشته باشند و سپس این ورزشگاه در اختیار دیگر تیم‌ها نیز قرار خواهد گرفت. این دو تیم به عنوان نمایندگان فوتبال شهر مشهد برای ما پراهمیت هستند؛ اما ما در ورزشگاهی که با سرمایه ملی ساخته شده است باید مصالح ملی را در نظر بگیریم.

منبع: شهرآرا انلاین

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها