۳۱ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
 • تاریخ انتشار خبر :۱۰ مرداد ۱۳۹۵
 • کد خبر :49670
 • بدون دیدگاه

واکنش شدید شهاب حسینی با مطلب روزنامه یالثارات

شهاب حسینی بازیگر محبوب سینما و تلویزیون که چندی پیش برنده جایزه کن فرانسه شده بود ، در واکنش به تیتر روزنامه یالثارات مطلبی را منتشر کرد .

شهاب جسینی بازیگر محبوب سینما و تلویزیون که چندی پیش برنده جایزه کن فرانسه شده بود ، ذر واکنش به تیتر و مطلب جنجالی روزنامه یالثارات (از اینجا بخوانید) مطلبی را منتشر کرد .

شهاب حسینی با انتشار تصویر در صفحه شخصی اش نوشت :

آقایان نه چندان محترم و مجهول الحال که با وقاحت تمام اقدام به چاپ مطلبی در شرمنامه خود کردید، پاسخ سوالتان ساده است.
دستان شما شایسته حرمت قلم نیست.
آن را زمین بگذارید و به هم کیشان داعشی خود بپیوندید.
برای آوردن نام هنر و هنرمندان این مرز و بوم دهان خود را آب بکشید که به هیچ عنوان صلاحیت اظهار نظر در مورد محبوبین دل این مردم را ندارید.
ننگ بر شما.
شهاب حسینی

واکنش شدید شهاب حسینی با مطلب روزنامه یالثارات

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها
 1. پریا نوشته است:

  آخه به شما چه؟!!
  کار از اونجا خراب می شه که به جای آباد کردن دنیای مردم به خیال خودشون دنبال آباد کردن آخرت مردم هستن!!

 2. نام شما... نوشته است:

  بنده خدا اگر حافظ با مرام و مسلک زاهدانه و عارفانه اش می دانست که شما روزی و روزگاری می ائید و کشورش را ویران خواهید کرد به نام او و با این تن پوشهایی که دارید؛خدا گواه هست که هیچ غزلی نمی سرود و در انزوا و سکوت جان می داد .بروید که هرکار خود را به نام این و آن که در مرام و منزلت جایگاهی والا خدمت حضرت رب جل و اعلی دارند می خواهید تمام کنید و کودتاگری فرهنگی خود را به حضرات بزرگی چون حافظ شیرازی که مطیع بلامنازع رسول خدا ص می باشند ؛برچسب می نمایید.اگر خود حافظ نیز امروز می بود دراین کشور؛یقینا به شما و هرکس که به نامش فحشا و منکری می نمود همین روایت را می داشت !!!!شک نکنید .چرا که تمام اشعار او نشان از آیات صریحه قرآن حکیم دارد و تاسی به ولات اهل البیت ع .نه آنچه شما از شراب و مدهوشی خود برداشت دارید .
  برای کثیف کاری خود می خواهید در پشت نام بزرگان پنهان شوید و منافقانه و به عمد به کار خود بپردازید .بدانید که تنها مزبزبی هستید که خدا می داند .و اینکه لثارات که فریاد زننده نام حق یعنی انتقام گیرنده ی خون خدا امام حسین ع است به نام او نیز فریاد یست که سالها از میان میدانها نبرد برآورده تا کنون که دراین شلوغی بازار بخوربخورها و جیبهای پاره از بیت المال به تنهایی فریاد کننده این امر بوده است .خجالت بکشید از آنکه اینن اعمال ننگین منافی عفت را هنر می گذارد و مدعی انسان و انسانیت شده اید .
  امیدوارم بحق امام عصر عج این پیام را باشگاه خبرنگاران برای شما ارسال کند ودرچشم مردم قرار دهد تا شما خودتان راخوب بشناسید و مردم بینوایی که دختران و پسران خود را به فرهنگ خارج از مبادی آداب شما سپرده اند که پرده دری از سویتان مشهود گردید و مخالفت شما با خدا و جنگ با فرمایشات خدای حکیم رو در رو گردید .از فرهادی و فیلمهایش و از کن رفتنهایتان و کنه شدنتان به جان نسل نو پای کشور اسلامیمان و سر درآوردنتان در ترکیه و شبکه های معاندی مانند جم .
  والسلام

 3. عرفان نوشته است:

  باسلام،آزادى بیان به نسیان سپرده شده،این حق طبیعى هر دیدگاه و تفکریه که عقایدش رو مطرح کنه،هرچند اشتباه،قرار نیست هر مجله اى و نگاهى که مثل ما فکر نمیکنه سرکوب بشه…آزادى بیان رو یادمون نره.