۶ تیر ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۶ بهمن ۱۳۹۵
  • کد خبر :58763
  • بدون دیدگاه

واکنش طنز محسن تنابنده به اظهارات عباس جدیدی+عکس

محسن تنابنده به اظهارات جنجالی “عباس جدیدی” عضور شورای شهر تهران که گفته بود هنرمندان نمی توانند شاه بز را از همه جدا کنند واکنش نشان داد.

محسن تنابنده بازیکر مطرح سینما و تلویزیون که همه او را با نقش “نقی معمولی” می شناسند ، به اظهارات جنجالی “عباس جدیدی” عضور شورای شهر تهران که گفته بود هنرمندان نمی توانند شاه بز را از همه جدا کنند واکنش نشان داد.

تنابنده با انتشار عکس زیر در صفحه اینستاگرامش نوشت :

نقی معمولی: هماجان یه خودکار بیک دارقی با عینک؟امسال میخوام شورای شهر شرکت کنم مطمنم رای میارم ناسلامتی قهرمان پیشکسوتان جهانم ،رای میارم، چاره دیگه ای ندارم من بیرون باشم شاخ دو تا بز رو هم نمیتونم از هم وا کنم.

محسن تنابنده به اظهارات عباس جدیدی

عباس جدیدی ، عضو شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به توئیت یکی از بازیگران سینما که از اعضای ورزشکار شورا انتقاد کرده بود، گفت: شما که ادعا می کنید هنرمند هستی و حتی نمی توانی در سناریوهایت دو تا شاخ بز را از هم جدا کنی! چرا در مورد مدیریت شهری نظر می دهی و دخالت می کنی؟

به گزارش انتخاب، جدیدی همچنین از اظهارات رضا پهلوی در خصوص حادثه پلاسکو انتقاد کرد و گفت: اینکه فرزند شاه سابق ایران، آتش نشانان شهید را با عنوان «هلاکت» خطاب کرده ، ما به پلیدی نیت اینها واقف هستیم.

وی همچنین با اشاره به اظهارات نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مورد حادثه پلاسکو و ادعای رفاقتش با ملت ایران، گفت: ما با دولتی که کودک می کشد، رفاقتی نداریم.

وی همچنین خواستار ارائه گزارش تک تک اعضای شورای شهر در مورد عملکرد و کارنامه چهارساله شان شد و گفت: مردم از ما پاسخ می خواهند و باید از عملکرد ما آگاه باشند.

جدیدی در ادامه تذکر خود خطاب به رییس شورای شهر تهران گفت: اعضای شورا باید گزارش عملکرد چهارساله خود را به مردم ارایه دهند.

وی افزود: اعضای شورا باید خاضعانه به مردم بگویند که در این چهار سال چه کردند.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه نباید رو به جلو فرار کنیم افزود: برخی اعضا باید در خصوص مجوزهایی که برای خویشان و نزدیکان خود گرفته اند به مردم توضیح دهند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها