۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۳۱ تیر ۱۳۹۵
  • کد خبر :48999
  • بدون دیدگاه

۳ کشته در واژگونی مرگبار پراید در جاده نایین+تصاویر

ترکیدگی لاستیک خودرو در محور نائین – اردکان ۳ نفر را به‌کام مرگ کشاند.

بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو سواری پراید با گاردریل و سقوط به زیر یک دهنه پل در جاده نایین – اردکان ؛ سه نفر کشته و ۲ نفر دیگر مجروح شدند.

“غفور راستین” رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفها با اشاره به حادثه تصادف صبح امروز در جاده نایین- اردکان اظهار داشت: در تماسی در ساعت ۷:۵۷ صبح با اتاق فرمان نائین، از واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید خبر داده شد، در این سانحه ۳ نفر از سرنشینان این حادثه در دم فوت کردند و حال ۲ نفر دیگر وخیم است.

وی با بیان اینکه بلافاصله بعد از اعلام حادثه ۲ کد نوگنبد و نائین، به محل تصادف واقع در کیلومتر ۲۲ محور نائین-اردکان اعزام شدند، افزود: بعد از تریاژ توسط کد اول متاسفانه ۳ نفر در دم فوت کرده و حال ۲ نفر دیگر وخیم گزارش شد.

رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان با بیان اینکه مصدومان حادثه توسط کدهای عملیاتی به بیمارستان حشمتیه نائین اعزام شدند، گفت: متاسفانه یکی از مصدومان این حادثه در اتاق عمل جان خود را از دست داد.

علت این حادثه در دست بررسی است اما گفته می‌شود ترکیدگی لاستیک خودرو و ناتوانی در کنترل سبب واژگونی و وقوع این حادثه شده است

3 کشته در واژگونی مرگبار پراید در جاده نایین+تصاویر

3 کشته در واژگونی مرگبار پراید در جاده نایین+تصاویر

 


در همین زمینه بخوانید :

افزایش ۳۵ درصدی تلفات حوادث رانندگی در سه ماهه اول ۹۵

مدیر کل پزشکی قانونی اصفهان گفت: آمار تلفات جانی سه‌ ماهه اول امسال اصفهان در مقایسه با سه ماه اول سال قبل در همه زمینه‌ها اعم از تصادفات جاده‌ای و برق‌گرفتگی افزایش داشته است.

علی سلیمان‌پور با بیان اینکه در سه‌ ماهه اول امسال در استان اصفهان ۷ مورد فوتی در اثر برق گرفتگی داشته‌ایم که به مراجع پزشکی قانونی استان اصفهان ارجاع شده‌اند، اظهار داشت: این آمار نسبت به سال قبل که ۶ نفر بر اثر برق‌گرفتگی فوت‌ شده‌اند، افزایش داشته است.

وی افزود: در زمینه غرق‌شدگی نیز در سه‌ ماهه اول امسال ۱۲ فوتی به مراجع پزشکی قانونی سطح استان ارجاع شده‌اند که از این تعداد ۱۰ نفر مرد و ۲ نفر زن بوده‌اند، این آمار به نسبت سال قبل که ۱۰ نفر بر اثر غرق‌شدگی فوت کرده‌اند باز هم افزایش داشته است.

مدیر کل پزشکی قانونی استان اصفهان تصریح کرد: از این ۱۲ نفر که بر اثر غرق‌شدگی فوت کرده‌اند، پنج نفر در کانال‌های آب، دو نفر در دریاچه و سد، یک نفر در چاه و چهار نفر از آن‌ها در سایر موارد دچار غرق‌شدگی شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه در سه‌ ماهه اول سال ۲۶۷ نفر بر اثر سوانح جاده‌ای و ترافیکی فوت‌ شده‌اند، افزود: در سال قبل این آمار ۲۴۲ نفر بوده که باز هم متأسفانه این آمار نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

سلیمان‌پور اضافه کرد: آمار تلفات حوادث هم در سه‌ ماهه اول سال ۶۷ مورد بوده است که از این تعداد ۵۷ نفر زن و ۲۳ نفر مرد جان خود را براثر این حوادث از دست‌ داده‌اند.

وی اظهار کرد: در سه‌ ماهه اول سال ۱۵۰ نفر بر اثر تصادف در جاده‌های برون‌شهری، ۱۰۴ نفر در مسیرهای درون‌شهری، ۳ نفر در جاده‌های روستایی و ۱۰ نفر در مرز استان جان خود را از دست‌ داده‌اند.

مدیر کل پزشکی قانونی استان اصفهان در ادامه عنوان کرد: به‌ طور کلی در سه‌ ماهه اول سال ۶ هزار و ۲۵۴ قتل، حوادث ترافیکی و تصادفات جاده‌ای به ادارات کل شهرستان‌ها در استان اصفهان ارجاع شده که هزار و ۷۰۷ نفر از آن‌ها زن و ۴ هزار ۵۴۷ نفر از آن‌ها مرد بوده‌اند که به نسبت مشابه سال قبل این آمار ۱۲ درصد افزایش داشته است.

وی در خصوص آمار تلفات حوادث جاده‌ای در خرداد ماه امسال گفت: خرداد ماه امسال ۱۰۷ نفر براثر حوادث رانندگی جان باختند که ۹۰ نفر از آن‌ها مرد و ۱۷ نفر از این تعداد زن بودند، این آمار به نسبت آمار سال قبل در خردادماه که ۸۲ نفر بودند افزایش ۳۵ درصدی داشته است.

سلیمان‌پور اضافه کرد: حدود ۲ هزار و ۲۹۷ مصدوم تا خرداد ماه امسال به مراکز پزشک قانونی مراجعه کردند که این آمار نسبت به سال قبل ۱۸٫۶ درصد افزایش داشته است .

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها