۱ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۳ مهر ۱۳۹۳
  • کد خبر :49
  • بدون دیدگاه

واژگونی مرگبار تانکر بنزین در جاده کرج

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از واژگونی مرگبار تانکر ۳۲ هزار لیتری بنزین در جاده قدیم کرج خبر داد. سیدجلال ملکی در گفت وگو با ایسنا، در…

http://talarekhabar.com/wp-content/uploads/2014/10/tanker.jpg

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از واژگونی مرگبار تانکر ۳۲ هزار لیتری بنزین در جاده قدیم کرج خبر داد.

سیدجلال ملکی در گفت وگو با ایسنا، در تشریح جزییات این خبر گفت: در ساعت ۵٫۳۵ صبح امروز یک مورد حادثه واژگونی تانکر بنزین به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که به دنبال آن ستاد فرماندهان آتش نشانان پنج ایستگاه را به محل حادثه واقع در مسیر شرق به غرب جاده قدیم کرج بعد از سه راهی شهریار اعزام کرد.

وی افزود: پس از حضور آتش نشانان مشخص شد که یک تانکر ۳۲ هزار لیتری حامل بنزین هنگام حرکت در مسیر، ناگهان در جوی بین لاین تندرو و کندرو افتاده و به روی سقف واژگون شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه حجم زیادی از بنزین در حال نشت بود و ترافیک سنگینی در محل ایجاد شده بود، راننده نیز در وضعیت خطرناکی قرار داشت از این رو آتش نشانان با تقسیم شدن به دو گروه عملیات نجات و ایمن سازی را آغاز کرده و عوامل راهور نیز اقدام به انسداد موقت مسیر کردند.

ملکی افزود: آتش نشانان پس از برش قطعات کامیون، راننده را خارج کرده و به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند که آنها پس از بررسی علائم حیاتی، مرگ وی را تایید و اعلام کردند.

 

منبع : جام جم انلاین

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها