۲۸ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۳ تیر ۱۳۹۵
  • کد خبر :48074
  • بدون دیدگاه

عکس/همسر خولیو ولاسکو با حجاب در ورزشگاه آزادی

(ربکا ولاسکو) همسر خولیو ولاسکو در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی حضور پیدا کرد.

(ربکا ولاسکو) همسر خولیو ولاسکو در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی حضور پیدا کرد.

به گزارش کاپ، تیم ملی والیبال آرژانتین برای رقابت های لیگ جهانی به ایران آمد. خولیو ولاسکوی سرمربی کنونی این تیم و سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران هم دوباره به کشور ما آمد.

همسر ولاسکو که علاقه خاصی هم به ایران دارد در این سفر همسرش را همراهی کرده است. او در تصویری که مشاهده می کنید نظاره گر دیدار آرژانیتن و صربستان است.

همسر خولیو ولاسکو با حجاب در ورزشگاه آزادی

 


در همین زمینه بخوانید :

ولاسکو:از بازگشت به ایران احساس خوبی دارم

خولیو ولاسکو در نشست خبری امروز اظهار داشت: من با لوزانو از یک جا کارم را شروع کردم و مربیان صربستان و ایتالیا هم شاگردان من بودند. احساس خوبی دارم که به اینجا بازگشتم. دوستان خوبی دارم حضور در ایران لحظات به یاد ماندی برای من است. بازی با ایتالیا تماشای خواهد شد. صربستان هم حریف سختی است. بازی با ایران از دو نظر متفاوت است چون هفته اول مقابل این تیم شکست خوردیم و اینکه مقابل هواداران پرشور ایران به میدان خواهیم رفت.

ناظر فدراسیون جهانی والیبال گفت: هفته سوم تقابل مربیان جوان و باتجربه است. لوزانو و ولاسکو پخته هستند و مربیان ایتالیا و صربستان جوان از همین رو بازی ها دیدنی خواهد شد.
در همین حین به ولاسکو برخورد و به ناظر بازی ها گفت: شما به من گفتید پیر؟! ناظر هم با خنده گفت نه من گفتم با تجربه!

بلنجینی سرمربی ایتالیا نیزدر این نشست گفت: سه بازی ما در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است. صربستان تا کنون باختی نداشته و ایران و آرژانتین هم تیم های قوی هستند که سعی می کنند هر روز بهتر شوند و همیشه در آمادگی به سر می برند. هدف اصلی ما پیشرفت تیمی است . این نخستین بازی ما در لیگ جهانی نیست. می خواهیم در این مسابقه‌ها رشد کنیم و به مرحله نهایی راه یابیم.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
مطالب مرتبط
دیدگاه ها