۷ تیر ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۶ تیر ۱۳۹۵
  • کد خبر :47735
  • بدون دیدگاه

عکس/همدردی رونالدو با مودریچ پس از بازی دیشب

بعد از پیروزی پرتغال برابر کرواسی در مرحه یک هشتم نهایی جام ملت های اروپا ، در حالی که لوکا مودریچ بازیکن تیم کرواسی در حال اشک ریختن بود ، کریستیانو رونالدو همبازی وی در رئال مادرید با در آغوش کشیدن وی ، به او دلداری داد.

بعد از پیروزی پرتغال برابر کرواسی در مرحه یک هشتم نهایی جام ملت های اروپا ، در حالی که لوکا مودریچ بازیکن تیم کرواسی در حال اشک ریختن بود ، کریستیانو رونالدو همبازی وی در رئال مادرید با در آغوش کشیدن وی ، به او دلداری داد.

همدردی رونالدو با مودریچ پس از بازی دیشب

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1395/04/06/13950406000116_PhotoL.jpg

 


پیروزی یاران رونالدو مقابل یاران مودریچ

تیم‌های ملی فوتبال کرواسی و پرتغال از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه شب گذشته سومین دیدار مرحله یک هشتم نهایی مسابقات‌ جام ملت‌های اروپا، یورو ۲۰۱۶ را آغاز کردند.

در این مسابقه که در ورزشگاه فلیکس بولار شهر لن انجام گرفت، دو تیم در نیمه نخست با تساوی بدون گل به کار خود خاتمه دادند.

در ۴۵ دقیقه نخست کروات‌ها و پرتغالی‌ها با فشرده کردن خط دفاع در زمان تصاحب توپ حریف، سعی در حفظ دروازه و بعد رسیدن به گل در گام بعدی داشتند.

در نیمه دوم نیز با تغییراتی که در دو تیم صورت گرفت بر سرعت بازی افزوده شد و تماشاگران بازی پرتحرک‌تری را از سوی یاران مودریچ برابر هم‌تیمی‌های رونالدو شاهد بودند.

با این حال سرنوشت بازی به وقت اضافه کشیده شد. در نخستین وقت اضافه، پرتغال بیشتر مالکیت توپ را داشت و سعی کرد به دروازه کرواسی نزدیک شود.

اما در وقت اضافه دوم کروات‌ها صاحب دو، سه موقعیت شدند که به گل نرسیدند.

در نقطه مقابل پرتغال در دقایق پایانی دست به یک ضدحمله توسط کوارشما زد که که با ضربه رونالدو را گلر کروات‌ها برگرداند و کوارشما با ضربه سر دروازه کرواسی را بازکرد.

دقایق مهم بازی:

دقیقه ۵: راکیتیچ ۲ بازیکن مقابل خود را جا گذاشت و به درون محوطه جریمه پرتغال آمد اما در فاصله کم موفق نشد دروازه حریف را به طور جدی با خطر مواجه کند.

دقیقه ۸ : نانی در محوطه جریمه کروات‌ها، صاحب توپ شد اما نتوانست خود را به موقع برای زدن به توپ و فروریختن دروازه حریف برساند.

دقیقه ۲۲ :پرشیچ توپی مواج به محوطه جریمه فرستاد و مانژوکیچ خود را به توپ رساند و حتی ضربه هم زد. اما پاتریسیو، گلر پرتغال واکنش خوبی از خود نشان داد.

دقیقه ۳۳ : براثر یک همکاری میان ژائو ماریو و آدرین سیلوا، نانی در محوطه جریمه صاحب توپ خوبی شد اما نتوانست در آخرین لحظه به سمت دروازه کروات‌ها، شوتی خوب بزند.

دقیقه ۴۹ : مانژوکیچ در محوطه جریمه پرتغال توپ خوبی دریافت کرد و صاحب موقعیت شد که نتوانست آن را به دروازه پرتغالی‌ها وارد کند.

دقیقه ۶۹: روی توپ عمقی په‌په، نانی روانه دروازه کروات‌ها شد اما این بار نیز موفق نشد از فرصت فراهم شده به خاطر تکل به لحظه استرینیچ، به گل برسد.

دقیقه ۹۵:‌ ریکاردو کوارشما مدافع مقابل خود را دریبل زد  سعی کرد از جناح چپ دروازه حریف را با خطر مواجه کند که توپ او توسط گلر حریف مهار شد.

دقیقه ۱۱۲: روی یک ضربه کرنر در حالیکه پاتریسیو،‌گلر پرتغال مرتکب اشتباه شد، ویدا می‌تواند با ضربه سر دروازه یاران کریس رونالدو را باز کند که توپش با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

از این دیدار که قضاوتش برعهده کارلوس ولاسکو کاربالو اسپانیایی بود، ۳۵ هزار تماشاگر دیدن کردند.

تیم پرتغال که برنده بازی شد، در مرحله یک چهارم نهایی حریف لهستان در روز پنج‌شنبه هفته جاری در شهر مارسی شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها