۲۶ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۲ آبان ۱۳۹۵
  • کد خبر :55772
  • بدون دیدگاه

کریم در یک قدمی کوچ به سرزمین لاله ها

صدرنشینان فوتبال هلند و ترکیه به دنبال کریم انصاریفرد+عکس

کریم انصاری فرد، مهاجم ملی‌پوش کشورمان که این روزها در ترکیب تیم پانیونیوس یونان می‌درخشد، مشتریان زیادی را پیدا کرده است.

درخشش در ترکیب پانیونیوس باعث شد تا “کریم انصاریفرد” مهاجم ایرانی باشگاه یونانی مورد توجه باشگاه های بزرگ اروپا قرار بگیرد که یکی از این باشگاه ها صدرنشین حال حاضر هلند است.

در خبرهای چند روز گذشته سران باشگاه پانیونیوس با پیشنهاداتی وسوسه کننده از سوی چند باشگاه هلندی، سوئیسی و فرانسوی برای فروش کریم انصاری فرد روبرو شده اند،  از فاینورد، بازل و لوهاور فرانسه به عنوان مشتریان این مهاجم ملی پوش ایرانی نام برده شد، حالا رسانه های هلندی از قطعی شدن برنامه های فاینورد برای خرید این بازیکن در ژانویه خبر می دهند.

هلند و ترکیه به دنبال کریم انصاریفرد

بلدیه اسپور استانبول به دنبال جذب انصاریفرد

سایت bursadabugun ترکیه درباره مهاجم ملی‌پوش کشورمان نوشت: عبدالله آوچی، مربی تیم بلدیه اسپور استانبول هفته گذشته برای دیدار پانیونیوس با پائوک به یونان رفت تا بازی کریم انصاری فرد، مهاجم ایرانی را از نزدیک ببیند. انصاری فرد در این بازی گل ۳ امتیازی پانیونیوس را به ثمر رساند.

این سایت در ادامه خبر داد: تیم استانبول برای حفظ صدرنشینی خود در سوپر لیگ ترکیه در پنجره نقل و انتقالات زمستانی می‌خواهد انصاری فرد را جذب کند.

تیم بلدیه اسپور استانبول اکنون با ۲۶ امتیاز بالاتر از تیم‌های قدرتمند بشیکتاش و گالاتاسرای در صدر جدول سوپر لیگ ترکیه قرار دارد.

اگر انصاری فرد به این تیم ترکیه‌ای برود، دومین لژیونر ایرانی به شمار می‌آید که در لیگ ترکیه بازی می‌کند زیرا سجاد شهباززاده، مهاجم سابق استقلال تهران نیز در این فصل برای آلانیا اسپور بازی می‌کند.

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1395/08/22/13950822000505_PhotoL.jpg

منبع: فارس

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها